Yayınlar TV

Zuhal Topal'la Sofrada

Genişlet

Zuhal Topal'la Sofrada Canlı izle

Zuhal Topal'la Sofrada Canlı İzle

 

Fox Tv’nin sevilen yemek yarışması Zuhal Topal’la Sofrada yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Hafta içi beş gün boyunca 5 yarışmacının haftanın en iyisi olmak için kıyasıya mücadele verdiği programda birbirinden güzel yemekler ekranlarda yer alıyor. Sunuculuğunu Zuhal Topal’ın yaptığı programda, gelin ve kayınvalideler buluşuyor. Her bölüm kıyasıya rekabet yaşanırken, haftanın finalinde birinci olan yarışmacı büyük ödülün sahibi oluyor. Geçtiğimiz günlerde programın 500. Bölümü yayınlanırken, reyting sıralamasında zirveye oynamaya devam ediyor. Ekranların sevilen ismi Zuhal Topal, izleyicilerin keyifle izlediği bir programı başarıyla sunmaya devam ediyor. Zuhal Topal’la Sofrada hafta içi her gün saat 16.00’da Fox Tv’de.

 

Zuhal Topal'la Sofrada Canlı

 

Fox Tv’nin ilgiyle izlenen yemek programı Zuhal Topal'la Sofrada eğlenceli bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Her hafta birbirinden renkli ve hamarat yarışmacıların katıldığı programda 5 gelin ve kaynana takım olarak yarışıyor. Programda gelinler mutfakta hünerlerini sergilerken kaynanalar ise puanlama yapıyor. Hafta boyunca 5 gelin kendilerini anlatan ve en güzel yaptıkları yemekleri rakip kaynanalara ve Zuhal Topal’a sunuyor. Yarışmada hafta boyunca en çok puana sahip olan takımı ise 15 bin liralık büyük ödülün sahibi oluyor. İzleyiciler her hafta pazartesi gününden itibaren yeni bölümleri merakla bekliyor ve programa katılan yarışmacıları merak ediyor.

 

Zuhal Topal Kimdir?

 

1976 yılında İstanbul’da doğan Zuhal Topal, ilk okuldan itibaren oyunculuğa ilgiliydi. Ekran karşısında ilk deneyimini ise 1994 yılında “Palavra Aşklar” dizisiyle yaşadı. Daha sonra eğitimine devam etti ve Mimarlık Fakültesi’nde İç Mimarlık kazandı. Oyunculuk için de Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünü kazanan Zuhal Topal, tercihini tiyatrodan yana kullandı ve kariyerine oyuncu olarak devam etti. 1997 yılında Müjdat Gezen’le birlikte Kanal D’de sunuculuk yaptı. İlk başrolünü “Sevda Kondu” dizisiyle yaptı. 2003 yılında yayınlanan “Sihirli Annem” dizisiyle büyük bir üne kavuşan Zuhal Topal, “Selena” dizisiyle de izleyiciler tarafından çok sevildi. Daha sonraki yıllarda birçok filmde, dizide ve tiyatro oyununda oyuncu olarak yer aldı. Ayrıca birçok markanın reklam yüzü oldu.