Yayınlar TV

Yüzleşme

Genişlet

Yüzleşme Canlı izle

Yüzleşme Canlı İzle

 

Kanal D ekranlarında yepyeni bir formata sahip olan program Yüzleşme, izleyicilerle buluşuyor. Yüzleşme’de birbirini tanımayan 7 farklı kişinin sağlık sorunları ve hayata tutunma çabaları ekrana geliyor. Programın sunuculuğunu ise Doç. Dr. Oytun Erbaş yapıyor. 7 kişinin gerçek yaşam hikayelerinin ve sorunlarının ele alınacağı programda, alanında uzman doktorlarda katkılarıyla programa katılıyor. Yarışmacılar aynı evde yaşayarak sağlık sorunlarına çözüm aramaya çalışacaklar. Onlara psikolojik ve tıbbi desteği ise Oytun Erbaş ve uzman doktorlar verecek. Programın uzman doktor kadrosu hastalıkları, tedavileri ve tedavi sürecinde yaşananları masaya yatıracaklar. Evdeki yarışmacıların 7 gün 24 saat boyunca birlikte yaşayacağı Yüzleşme, hafta içi her gün 16.00’da Kanal D’de.

 

Kanal D Yüzleşme Programı Hakkında

 

Kanal D’nin gündüz kuşağındaki yeni programı Yüzleşme, yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Birbirini tanımayan 7 katılımcının sağlık sorunlarının ele alınacağı programda, Doç. Dr. Oytun Erbaş ve uzman hekim kadrosu katılımcılara gereken desteği veriyor. Katılımcılar doktorlara sorunlarını anlatıyor, hazırlanan tedavi programıyla sorunlara çare aranıyor. Program aynı zamanda, kişilere hastalıklarıyla nasıl yaşamaları gerektiğini öğretiyor. Rahatsızlığına tedavi bulunan katılımcı haftanın sonunda Yüzleşme evine veda ederken, yerine hafta başında yeni bir katılımcı geliyor.

 

Yüzleşme Sunucusu Oytun Erbaş Kimdir?

 

Doç. Dr. Oytun Erbaş, 15 Kasım 1978 yılında İzmir’de dünyaya geldi. 2001 yılında Ege Üniversitesi Tıp fakültesini ikincilikle bitirdi. Ege Üniversitesi’nde Radyoloji ve Fizyoloji Anabilim Dallarında araştırma görevlisi olarak çalıştı. TUS’ta (Tıpta Uzmanlık Sınavı) 7 kez derece elde ederek büyük bir rekora imza atmıştır. Oytun Erbaş’ın asıl deneyim alanı ilaçların AR-GE çalışmalarıdır. Üniversitede aktif olarak öğretim görevlisi görevini yerine getiren Erbaş, sinirbilim, biyolojik psikoloji, fizyoloji ve pataloji dersleri vermektedir. Amerika Birleşik Devletleri’nde “Experimental Medicine” ve Gebze – Kocaeli & Tübitak Teknoloji Geliştirme Bölgesi’ndeki “Deneysel Tıp” labaratuvarlarının kurucusudur. 100’den fazla bilimsel makalesi yayınlanan Oytun Erbaş, uluslararası Tıp ödüllerine de sahiptir. Ülkemizde bilimsel tıp dergilerinin yayın sekreterliğini ve editörlüğünü de yapmaktadır. Doç. Dr. Oytun Erbaş, şuanda Kanal D ekranlarında “Yüzleşme” isimli sağlık programının sunuculuğunu yapmaktadır.