Canlı Yayın izle

Yeni Gelin

Genişlet

Yeni Gelin Canlı izle

Yeni Gelin Canlı İzle

 

11 Mart 2017 tarihinde ilk bölümü yayınlanan Yeni Gelin dizisi tekrar bölümleriyle yeniden Show Tv ekranlarında. Süreç Film imzalı dizinin yönetmenliğini ve senaristliğini Ersoy Güler yapmaktadır. Yayınlandığı dönemde ilgiyle izlenen dizi, yeniden ekrana gelmesiyle hayranlarını sevindirdi. Kadrosunda pek çok ünlü oyuncunun yer aldığı dizinin başrollerinde Jessica May, Tolga Mendi, Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç, Sema Keçik gibi sevilen isimler yer alıyor. Aşk ve drama türündeki dizi, şehirli bir genç kızın yeni gelin hallerini konu almaktadır. Yeni Gelin Tekrar bölümleriyle hafta içi her gün saat 11.30’da Show Tv’de.

 

Yeni Gelin Dizisi Konusu Nedir?

 

İspanya ve İtalya’da büyümüş bir İspanyol güzeli Bella… Çukurova’nın ateşiyle aşiret içinde büyümüş Hazar Ağa. İki ayrı dünyanın, iki ayrı kültürün insanları olsalar da aşklarının peşinden gidip evlenen iki insan Çukurova’da Bozok Aşireti’nin yolunu tutarlar. İspanyol gelin Bella, artık ünlü Bozok Aşireti’nin yeni gelini olmuştur. Bella, Türkiye Büyükelçisi bir babayla, İspanya yüksek sosyetesinden bir anneden dünyaya gelmiş bir kızdır. Çok bilgi olmasının dışında, aşırı sempatik, sevecen, cana yakındır. Ama bir o kadar da sakardır. Hayatın aşkının peşinden bir tekneye atlayıp Çukurova’ya gelmiştir. Konaktaki kötü insanlar onun gözünü açacakken, onun gözleri büyük aşkından başka hiçbir şey görmeyecektir. Ona göre kendisi herkesin gözünde iyi insandır.

 

Yeni Gelin Oyuncuları

 

Bella – Jessica May

Jessica May, 5 Aralık 1993 yılında Parancity’de doğmuştur. Biyolojik Bilimler bölümünü okurken modellik olma isteğiyle okul hayatına ara vermiştir. Türkiye’de yaşamaya başladıktan sonra oyunculuğa karar veren Jessica May, Yeni Gelin dizisinde oyunculuk kariyerine başlamıştır. Jessica May, Yeni Gelin’de aşirete gelin olarak gelmiş, sevecen, sevimli, aşkının peşinden giden Bella karakterini canlandırmaktadır.

 

Hazar Bozok – Tolga Mendi

1993 yılında doğan Tolga Mendi, Çukurova Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü bitirmiştir. Kariyerine oyuncu olarak devam etmek istemiş ve bu doğrultuda eğitimler almıştır. Oyunculuk kariyerine yer aldığı ilk proje Show Tv’de yayınlanan Acı Aşk dizisi olmuştur. Tolga Mendi, Yeni Gelin’de Bella’nın prensi, Bozok Aşireti’nin varisi Hazar karakterini canlandırmıştır.