Yayınlar TV

Vahe İle Evdeki Mutluluk

Genişlet

Vahe İle Evdeki Mutluluk Canlı izle

Vahe ile Evdeki Mutluluk Canlı İzle

 

Ekranların sevilen yüzlerinden Vahe Kılıçarslan yıllardır başarı ile sürdüğü programını Star Tv’de devam ettiriyor. 15 yıldır birçok şehirde birçok dair gelirli ailenin evlerini yenileyen başarılı sunucu aileleri mutlu etmeye devam ediyor. Ama bu programda her hafta farklı bir şehre gidip o şehrin tarihi ve kültürel özelliklerini, eşsiz lezzetlerini de tanıtımını yapıyor. Vahe Kılıçarslan Türkiye’nin farklı şehirlerinden başvuruları değerlendirip ailelere güzel bir mutluluk sağlıyor. Vahe ile Evdeki Mutluluk cumartesi günleri saat 12.00’de Star Tv’de ekranlara geliyor. Vahe ile Evdeki Mutluluk Canlı İzle seçeneği için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Vahe ile Evdeki Mutluluk ile Evler Yeniden Hayat Buluyor!

 

Vahe Kılıçarslan her hafta farklı bir şehirde farklı bir eve konuk oluyor. Konuk olduğu evde evi baştan aşağı yeniden dekore ediyor. Banyodan salona, oturma odasından yatak odasına evin her yeri en güzel şekilde dekore ediliyor. Programda işinin ehli ustalar hünerlerini sergiliyor ve güzel işler çıkartıyor. Aileler yenilenen evlerini heyecanla bekliyor. Yoğun ve detaylı çalışmaların ardından yep yeni evler ailelerin beğenisine sunuluyor. Evlerin değişimini gören aileler oldukça şaşırıyorlar. Başarılı ve sevilen sunucu Vahe Kılıçarslan yıllardır başarıyla sürdürdüğü formatı Star Tv ekranlarında da aynı şekilde sürdürüyor.

Vahe Kılıçarslan farklı şehirlerde evlerini tamir ettiği programda ayrıca gittiği şehirlerin kültürlerini, tarihlerini ve yemeklerini de ekranlara getiriyor. Anadolu’nun en güzel şehirlerinin en güzel yemekleri usta aşçılardan öğreniliyor ve yemeklerin püf noktaları izleyenlere aktarılıyor. Ayrıca Vahe Kılıçarslan şehirlerin tarihi ve turistik yerlerini gezerek bir gezi programı da ortaya çıkarıyor.

 

Vahe ile Evdeki Mutluluk Başvuru Nasıl Yapılır?

 

Vahe ile Evdeki Mutluluk programına başvuru yapmak isteyen vatandaşların, Star Tv resmi internet adresi üzerinden başvuru formunu doldurarak müracaatını yapması gerekmektedir. Programa katılmak için başvuru şartları olarak Star Tv’nin internet sitesinde yer alan formu eksiksiz ve doğru bir şekilde girmek yeterli olacaktır. Başvurular tamamen ücretsiz olmaktadır. Ekran başındaki izleyiciler her hafta yayınlanan programa katılmak için kanalın internet sitesi üzerinden katılım sağlayabiliyorlar.