Yayınlar TV

Tv8

Genişlet
Tv8 Yayın Akışı

Tv8 Canlı izle

Tv8


            Tv8 22 Şubat 1999 yılında yayın hayatına başlayan bir spor ve haber kanalı idi. Kanal ilk yayın hayatına başladığı zaman MNG medya grubu bünyesinde yer alıyor ve yayın yapıyordu. Ancak kanal kötü giden reyting durumlarından dolayı 2013 yılında kapanma aşamasına gelmiş durumdaydı. Kanal kapanmak üzereyken Acun Ilıcalı ve Doğuş yayın grubu tarafından satın alınmıştır. Bu tarihte tabiri caize kanal yeniden doğmuştur ve başarılarla dolu yayın hayatına başlamıştır. Daha sonraki süreçte televizyon yapımcısı Acun Ilıcalı kanalı satın alarak kanal üzerinde kendi formatını oluşturmuştur.

TV8 Yayınları 

            Acun Ilıcalı ‘nın tv8 kanalını satın alması ile birlikte kanalda eğlence programları ön plana çıkmıştır. Tv 8 kanalında eğlence programlarının genelde yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı veya Alp Kırcan yapmaktadır. Kanalda eğlence alanında ön plana çıkan programlar arasında o ses Türkiye, survivor, yetenek sizsiniz Türkiye gibi yarışma programları yapılarak yarışmalarda birinci olan kişilere yüksek tutarlarda ödüller veriliyor. Bu ödüller yarışmaların kalitesini arttırıyor ve tv8 kanalı bu programlar sayesinde sürekli reyting sıralarında üst sıralarda yer alıyor.

            Türkiye'nin en iyi ve en sevilen sanatçılarından Yıldız Tilbe, Hadise, Athena Gökhan ve Murat Boz gibi isimlerin jüri üyeliğini yaptığı program olan o ses Türkiye kanalda en çok izlenen programlar arasında yer alıyor. Bunun dışında 22 yarışmacının canı pahasına mücadele ettiği dünyanın en zor yarışması olarak nitelendirilen Survivor her yıl Şubat ayının ortalarında başlayıp Haziran ayına kadar devam ediyor. Bu eşsiz mücadele herkes tarafından ilgi ile takip ediliyor.

Tv8'deki Yayın Akışı

            Tv8 kanalında eğlence programları ön plandadır. Bu amaçla kanalda sabahtan öğle 12.45'e kadar çeşitli çocuk programları yapılıyor. Öğle 12.45'de ise Gerçeğin Peşinde programı ile insanların hayatına damga vurmuş olaylar masaya yatırılıyor. Bu programdan sonra 15.45 de yemekteyiz programı hafta içi her gün izleyici ile buluşuyor. Pazartesi günleri O Ses Türkiye programı saat 20.00 de kanalda yayınlanıyor. Diğer günlerde ise hafta içi saat 20.00 de çeşitli eğlence programları ve çeşitli sinema filmleri TV’de ilk kez tv8 de yayınlanıyor.