Yayınlar TV

TV 360

Genişlet
TV 360 Yayın Akışı

TV 360 Canlı izle

Tv 360


            Türk Medya yayın grubu bünyesinde bulunan ve SkyTürk televizyon kanalının adının 31 Ocak 2013 tarihinden itibaren değiştirilerek 360 TV haline getirilmesinden oluşan genel izleyici kitlesine hitap eden televizyon kanalıdır. Televizyon kanalı, " Her Ses Her Renk: Hayatın Tamamı 360'ta " sloganıyla hitap ederek programlar yapmaktadır. Televizyon kanalında bir zamanların en çok seyredilmiş, reyting rekortmeni diziler de ekranlara getirilerek böylelikle tamamen herkesin kanalı olma özelliğini taşımaktadır. Şu sıralar güncel anlamıyla tekrar bölümlerinin yayınlandığı televizyon dizileri arasında Çocuklar Duymasın (2010), Seksenler dizileri bulunmaktadır. Bütün bu tekrar dizilerinin yanı sıra kendisine ait programlarıyla da alanında uzman televizyon programcıları ve sunucularından oluşarak yayın hayatını sürdürmektedir.

360 TV Seçkin Programları

            360 TV final yapmış diziler yeniden izleyicilerle buluşturması ve farklı kanallara ait dizileri bir araya getiren televizyon kanalı olması özelliğiyle izleyicilerin takip ettiği kanallar arasında sıklıkla gelmektedir. Seçkin programları arasında Mesut Yar'la Laf Çok, Açelya İle Gülümse Hayata programları en çok izlenen programları arasında gelmektedir. Bu programların alanında uzman sunucu ve deneyimli televizyon programcıları tarafından hazırlanması ilgiyi artıran en büyük özelliğini oluşturmaktadır.

360 TV Seçkin Dizileri

            TRT 1 yapımı reyting rekortmeni Seksenler dizisi tekrar bölümleriyle yeniden izleyicisiyle buluşturularak yine birbirinden kırıp geçiren en komik sahneleriyle ekranlara getirilmektedir. Ayrıca Türkiye'nin gelmiş geçmiş en büyük televizyon dizisi Çocuklar Duymasın dizisi de 2010 yapımı bölümleriyle yeniden bu kanalda yer almayı sürdürmektedir.

Frekans

Türksat 4A uydusu üzerinden;
12310 frekans
15000 sembol oranı
3/4 Fec değeri
Yatay olarak HD yayını bulunmaktadır.
Türksat 4A uydusu üzerinden;
12294 frekans
12000 sembol oranı
5/6 Fec değeri
Yatay olarak SD yayını yapmaktadır.

            Bunların yanı sıra diğer platformlar üzerinden de kesintisiz olarak yayın hayatına kaldığı yerden devam etmektedir. Digitürk 43. kanal üzerinden D-Smart 43. kanal üzerinden yayın hayatına tüm hızlılığıyla kaldığı yerden devam ederek her renk ve her ses olmaya devam etme vizyonuyla Türk Medya grubunun televizyon kanalları arasında yerini almayı sürdürmekte, hem SD hem de HD yayın formatlarıyla yayıncılık anlayışını sürdürmektedir.