Yayınlar TV

Tülin Şahin İle Moda

Genişlet

Tülin Şahin İle Moda Canlı izle

Tülin Şahin ile Moda Canlı İzle

 

Star Tv’de ünlü manken Tülin Şahin’in hazırlayıp sunduğu moda programında, moda ile ilgili en güncel tasarımlar, defileler ekranlara geliyor. Tülin Şahin uzun yıllardır başarı ile sürdürdüğü mankenlik ve modellik kariyerinden edindiği tecrübeleri ekran başındakilere aktarıyor. Moda konusunda ülkemizde en bilgi dolu ve kaliteli program olan Tülin Şahin ile Moda cumartesi günleri saat 12.00’de Star Tv ekranlarına geliyor. Programda modanın dışında sağlıklı yaşam, egzersiz, güzellik ve makyaj konularında da yenilikler Tülin Şahin tarafından izleyicilerle paylaşılıyor. Kadın seyirciler hayranı oldukları ünlü modelden güzellik ve moda hakkında faydalı tüyolar alıyor. Tülin Şahin ile Moda Canlı İzle seçeneği için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Moda Takipçileri Tülin Şahin ile Moda'da Buluşuyor!

 

Sevilen moda programında modayla ilgili detaylı ve teknik bilgiler izleyicilere veriliyor. Her hafta modayla ilgili birçok konunun konuşulduğu programda bazı konular ise şöyle; Kendi tarzınızı yaratırken nelere dikkat edersiniz? Güzel Bir cilde kavuşmak için hangi yolları izlemelisiniz? İyi bir moda takipçisi olmak için fazla paraya ihtiyaç var mı? Modayı podyumlardan hayatınıza nasıl adapte edebilirsiniz? Yazın son günlerinde moda nereye gidiyor? Koronavirüsün değiştirdiği alışveriş listesinde ne var? Sağlıklı bir cilde sahip olabilmek için hangi yaşta neler yapılabilir? Sağlıklı bir yaşam için doğru bilinen yanlışlar nelerdir?

 

Modanın Kalbi Bu Programda Atıyor!

 

Tülin Şahin, kişisel bakımdan güzellik sırlarına, sağlıklı yaşamdan evde ihtiyacınız olan pratik çözümlere kadar her şeyi izleyicisiyle paylaşıyor. Tülin Şahin’den evde temizlik tüyoları. Top modellerin evde günlük bakım sırları ve birbirinden ilginç yemek tarifleri. Hepsi ve daha fazlası, kadınların vazgeçilmez adresi “Tülin Şahin ile Moda”da. Cumartesi günleri modanın kalbinin attığı program bu sezonda moda takipçileri için önemli bir yapım olacak. Moda dünyasından yeni gelişmeler, pandeminin modaya etkisi, değişen tasarımlar ve alışkanlıklar Tülin Şahin ile Moda’da. Ülkemizin en ünlü modellerinden olan Tülin Şahin meslek hayatından edindiği tecrübeleri keyifli ve eğlenceli bir anlatımla televizyon ekranlarına taşıyor. Türkiye’nin en kapsamlı ve bilgi içerikli moda programı Star Tv’de.