Yayınlar TV

TRT Haber'de Dün Bugün

Genişlet

TRT Haber'de Dün Bugün Canlı izle

TRT Haber'de Dün Bugün Canlı İzle

 

TRT Haber ekranlarında TRT Haber'de Dün Bugün, hafta içi her gün sabah saatlerinde Türkiye’nin gündemine dair en son ve önemli haberleri izleyicilere ulaştırıyor. Selver Gözüaçık’ın sunduğu program hafta içi her sabah 06.00 – 09.30 saatleri arasında TRT Haber ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Gündeme ilişkin önemli konular, siyasetten haberler, toplumsal olaylar, dünyada yaşanan gelişmeler bültende yer alıyor. Ülkemiz ve dünya siyasetinde yaşanan son gelişmeleri ekrana getiren program izleyiciler tarafından severek takip ediliyor. Türkiye Radyo Televizyon Kurumu’nun (TRT) haber kanalı olan TRT Haber’de sabah haberleri TRT Haber'de Dün Bugün’de Selver Gözüaçık’ın sunumuyla ekrana geliyor.

 

TRT Haber'de Dün Bugün Programı Hakkında

 

Selver Gözüaçık’ın sunduğu TRT Haber'de Dün Bugün bültene kısa bir gündem turu yaparak başlıyor. Sonrasında ulusal basında yer alan tüm gazetelerin manşetleri okunuyor. Ardından ülkemiz ve dünya siyasetinde bir önceki gün yaşanan gelişmeler ve gün içerisinde yaşanacak gelişmeler izleyicilere aktarılıyor. Siyasetçilerin gündeme dair açıklamaları, ekonomik veriler hepsi programda ekranlara geliyor. Programda daha sonra yurdun dört bir yanından haberler, vatandaşların sorunları ve gündem konularına bakış açıları ekrana geliyor. İzleyiciler ekonomi, sağlık, yaşam, spor ve gündem konularında en son gelişmeleri TRT Haber'de Dün Bugün’de öğreniyor. Programın birçok kanala göre daha erken bir saatte başlaması, erken kalkan izleyiciler için iyi bir alternatif olarak göze çarpıyor.

 

Selver Gözüaçık Kimdir?

 

1969 yılında doğan Selver Gözüaçık, Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi’nde Basım – Yayımcılık Bölümü’nü bitirmiştir. Eğitimini tamamlamasının ardından 1994 yılında TRT Ankara Servisi’nde Genelkurmay ve Savaş muhabiri olarak çalışmaya başlamıştır. O yıllarda ayrıca Anadolu’dan Görünüm programında muhabirlik ve yapımcı yardımcılığı yapmıştır. 1998 yılında yine TRT’de Günün Getirdikleri isimli gece bültenini hazırlayıp sunmuştur. 1999 yılından itibaren TRT İstanbul Servisi’ne geçen Selver Gözüaçık, burada muhabirlik, editörlük, haber müdürü yardımcılığı ve haber müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur. TRT’de 2010 yılında Günsonu, 2011 yılında Günlük, 2012 yılında Spor Manşet programlarını hazırlayıp sunmuştur. 2013 yılında TRT Spor kanalının müdürlüğünü üstlenmiştir. Şuan da TRT Haber’de TRT Haber'de Dün Bugün, adından sabah haberleri bülteninin sunuculuğunu yapmaktadır.