Yayınlar TV

Star Tv

Genişlet
Star Tv Yayın Akışı

Star Tv Canlı izle

Star Tv


            Star TV Türkiye’nin ilk özel televizyonu olarak 1989 yılında yayına başladı. Kanalın yayına başladığı ilk günlerde izleyicinin sinemalarda ya da dönemin ev tipi videolarında izlediği Türk Filmleri ardı ardına izleyiciye sunuldu. Özel televizyon ile yeni tanışmış olan izleyici kanalın gün boyu yayınladığı filmleri soluksuz izledi. Yıllar içinde dönemin şartlarına göre yayın akışını düzenleyen kanal halen izleyiciyi ekrana çekmeyi başarıyor. Ayrıca Türkiye’nin magazin programları ile ilk tanışması Star TV ekranlarında gerçekleşti.
            
Star TV Hangi Programları Yapıyor?
            
            Star TV ekranlarındaki programlar geniş bir seçenek sunuyor izleyiciye. Ünlü sanatçıların katıldığı söyleşi programları, yarışma programları, moda ve magazin programlarının yanı sıra haber ve realite programlarını da bulmak mümkün. Bunun yanında izleyicilerin takip ettiği çok sayıda dizi de mevcut. Yayın akışı içerisine eklediği dizileri izleyicinin takip etmesini sağlamak için belirli günlere bölmekte. Ayrıca dizi öncesi özet bölümler ile takip edemeyen izleyicinin takibini kolaylaştırmakta. Star TV yayına başladığı ilk günlerdeki sinema filmi yayınlama konusundaki kararlılığını halen de devam ettirmekte. Özellikle bayram ve tatil günlerinde sinema filmlerini ekrana taşıyarak izleyicinin tatil akşamlarını keyifli geçirmesini hedeflemekte.
            
Magazin ve Moda Programları Nelerdir?
            
            Star TV magazin programlarını ilk kez Türkiye televizyonlarına taşıyan kanal olarak halen devam ettiği magazin programları ile ünlü yıldızların hayatını izleyiciye sunuyor. Ayrıca bu programlarla sadece sinema ya da televizyon yıldızlarını değil edebiyat, bilim ya da politika ile uğraşan insanların da bilinmeyen yönlerini ekrana taşıyor. Kanalın moda programları da oldukça fazla. Özellikle ünlü modacıların tasarımlarını ekran karşısına çıkaran ve moda trendlerini tartışan programlar yayın akışında yer almakta. Eski mankenlerin meslek sırları ve ideal kilolarında kalmalarındaki başarıların da izleyiciye aktarıldığı bu programlar özellikle kadınların dikkatini çekmekte.
           
            Tüm bu programların yanı sıra her gün aynı saatte ve gün içinde belli saatlerde ekrana gelen haber programları ile izleyiciye sadece Türkiye’de olan olayları değil tüm dünya ile ilgili haberleri sunmakta. Haber özetlerini kısa videolarla pekiştirerek ekrana getiren kanal olağan dışı durumlarda son dakika haberlerini hemen sunarak izleyicinin gündemi hızla öğrenmesini sağlıyor.