Yayınlar TV

Star Ana Haber

Genişlet

Star Ana Haber Canlı izle

Star Haber Canlı İzle

 

Türkiye’nin en çok izlenilen ulusal kanallarından biri olan Star Tv’de Ana Haber bülteni sevilen sunucu Nazlı Çelik’in sunumuyla ekranlara geliyor. Günlük siyasetten sıcak gelişmelere, ekonomiden sağlığa, ülke gündemini ilgilendiren her konuya değinen haber bülteni hafta içi her akşam saat 19.00’da Star Tv’de. Türkiye’nin en çok izlenilen ana haber bültenlerinden olan Star Ana Haber, hızlı, güvenilir ve tarafsız haberlerle seyircilere en doğru haberleri ulaştırıyor. Nazlı Çelik birçok kez Türkiye’de En İyi Kadın Haber Sunucusu ödülünü kazanmıştır. Çelik aynı zamanda Star Tv Genel Yayın Yönetmenliği de yapmaktadır. Star Haber Canlı İzle seçeneği için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Türkiye Gündemi Star Haber'de! 

 

Nazlı Çelik’in sunduğu Star Haber’de Türkiye gündemini ilgilendiren tüm konular sıcağı sıcağına ekranlara getiriliyor. Türkiye’de ve dünyada neler yaşandı? Siyaset ve dünyasından son hamleler, uluslararası ilişkilerden son gelişmeler ana haber bülteninde izleyicilerle buluşuyor. Özellikle Ankara siyasetinin nabzı bu programda tutuluyor. Program günün en önemli gelişmelerinin özet görüntüleriyle başlıyor. Sonrasında gündemi ilgilendiren her konu detaylarıyla aktarılıyor. Bültende siyasetin dışında ekonomi, sağlık, toplum, spor ve yaşamla ilgili tüm haberlere de yer veriliyor.

Gündemi ilgilendiren tüm konular ayrıntılarıyla birlikte izleyicilere ulaştırılıyor. Nazlı Çelik’in düzgün diksiyonu ve bültene hakim oluşu ile fark yaratan başarılı bir sunucudur. Kendi özel izleyici kitlesine sahip olan program, ülkemizde ana haber bültenleri arasında en çok tercih edilen bültenlerden biridir.

 

Star Ana Haber Sunucusu Nazlı Çelik Kimdir?

 

1977 yılında İstanbul’da doğan Nazlı Çelik, ilk ve orta öğretim eğitimini ülkemizde tamamladıktan sonra ABD’de televizyon ve psikoloji alanında üniversite eğitimi almıştır. 1999 yılında Türkiye’ye dönmüş ve NTV’de polis adliye muhabirliği yapmıştır. Nazlı Çelik 2005 yılından itibaren Star Tv’ye geçmiştir. Burada bir süre muhabirlik ve hafta sonu haberleri sunuculuğu yaptıktan sonra 2011 yılından itibaren Star Tv Ana Haber Bültenlerini sunmaya başlamıştır. Başarılı bir sunuculuk performansı göstermiş ve farklı kuruluşlardan birçok kez Yılın En İyi Haber Sunucusu dalında ödüller kazanmıştır. Nazlı Çelik terör konularına her zaman ayrı bir hassasiyet göstermiş ve yayınlarında bu konulara diğer kanallardan daha fazla bir şekilde yer vermiştir.