Yayınlar TV

Sihirli Annem

Genişlet

Sihirli Annem Canlı izle

Sihirli Annem Canlı İzle

 

Sevilen dizi Sihirli Annem Kanal D’de tekrar bölümleriyle yeniden izleyicileriyle buluşuyor. Fantastik çocuk dizisi yayınlandığı ilk günden bu yana oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip olmuştur. Süreç Film imzalı dizinin ilk bölümü 27 Şubat 2003 yılında yayınlanmıştır. Sihirli Annem dizisinin yönetmenliğini Ersoy Güler, Tülay Kocatürk, Kartal Çidamlı sırasıyla yapmıştır. Dizinin senaryosunu ise Gamze Özer kaleme almıştır. Sihirli Annem dizisinde birçok çocuk yıldız yer almış ve bu isimler zamanla çok sevilmiştir. Dizinin başrollerinde İnci Türkay, Şahap Sayılgan, Nevra Serezli, Gül Onat gibi isimler yer almıştır. Sihirli Annem tekrar bölümleriyle hafta içi 07.00’de, hafta sonları ise 06.30’da Kanal D ekranlarında.

 

Sihirli Annem Dizisinin Konusu Nedir?

 

2003 yılında başlayan dizi, ilk bölümlerinde Betüş, iki çocuğu olan Sadık ile evlenmiştir. Birbirini çok seven bu iki kişinin evliliklerine Betüş’ün kendisi gibi peri olan annesi Dudu karşı çıkmaktadır. Tüm güçlerini kullanarak bu evliliği bitirmeye çalışmaktadır. Ama ne yaparsa yapsın onların sevgisi tüm engellemelere rağmen bitmeyecektir. İki aşık daha sonra Çilek adında küçük sevimli bir periyi evlatlık edinirler. Betüş’ün peri kız kardeşi Eda, onu kıskandığı için annesine kötü sihirlerinde yardım eder. Ama daha sonra o da ablası gibi bir fani olan Yavuz’la evlenecektir. Dudu’nun artık fani eşlerinden ayırmaya çalışacağı iki kızı vardır. Fakat Dudu yaptığı kötü sihirler yüzünden sürekli Perihan’dan ceza almaktadır. Bu arada ailenin karşı komşusu Avni onların peri olduğunu bilmektedir ve sürekli evi dürbünle izlemektedir.

 

Sihirli Annem Oyuncuları Kimler?

 

Özellikle çocukların sevdiği bir dizi olan Sihirli Annem’in gösterimde kaldığı ilk 4 sezonu boyunca ana kadrosunda bir değişiklik yaşanmamıştır. 5. sezonunda Eda karakterini canlandıran Defne Joy Foster vefat ettiği için karakterine son verilmiştir. 6. Sezonundan itibaren günlük bir dizi olan Sihirli Annem dizisinin kadrosundan bazı oyuncular yoğunluk sebebi ile ayrılmışlardır. İşte Sihirli Annem dizisinde rol almış isimler ve karakterleri;

 

İnci Türkay (Betüş)

Şahap Sayılgan (Sadık)

Nevra Serezli (Dudu)

Mümtaz Sevinç (Umur)

Metin Serezli (Taci)

Gül Onat (Perihan)

Defne Joy Foster (Eda)

Buğra Özmüldür (Cem)

Gizem Güven (Ceren)

Zeynep Özkahya (Çilek)

Damla Ersubaşı (Tuğçe)