Yayınlar TV

Show Tv

Genişlet
Show Tv Yayın Akışı

Show Tv Canlı izle

Show Tv


            1992 yılından bu yana yayın yapan kanal 2011 yılında HD yayına geçmiştir. Günümüzde ki sloganı "Hayat SHOW' la güzel" olan kanal bir şirketler gurubu televizyonudur. Genel merkezi İstanbul olup neredeyse tüm dünyadan izlenebilir.
           
SHOW TV Yayın Anlayışı
           
            SHOW TV geniş halk kitlelerine hitap ettiğinden tarafsız ve yayın ilkelerine bağlı televizyonculuğu kendine ilke edinmiştir. Bu amaçla her yaştan ve her kültürden bireyin izleyebileceği geniş bir yelpaze ile program akışı düzenlenir. Güvenilir haber kaynağı olan SHOW TV ana haberleri her akşam 18.45'de yayınlanmaktadır. SHOW TV birçok sevilen yerli dizinin de sahibidir.
           
SHOW TV Programları


            Güldür Güldür Show: Ali Sunal'ın önderliğinde seçkin tiyatro gurubu her hafta komik skeçleri ile ekran karşısına binlerce seyirciyi toplamaktadır. Ayrıca "Güldür Güldür Çocuk" aynı gurubun çalıştırdığı çocuklardan oluşan skeç programıdır.

            Seda Sayan'la: Sabah kadın kuşağı içerisinde olan program ünlü şarkıcı-sunucu Seda Sayan' la renkli konuklar eşliğinde devam etmektedir.

            Çocuktan Al Haberi: Evrim Akın'ın bazen ünlü konuklarla bazen halktan yarışmacılar ile yaptığı program akıllı çocukların verdiği cevapları bilmeye çalışırken seyirciyi çok eğlendiren bir yayındır.

            Diziler: SHOW TV en sevilen Türk dizilerin yayınlandığı bir kanaldır. Kanalın haftada bir kaç gün mutlaka yerli dizi yayını vardır. 

            Gelin Evi: Yeni gelinlerin eşleriyle tanışmaları ve evlenmelerini anlattıkları bir yandan da evleri ve ikramlarıyla kıyasıya yarıştıkları gündüz kuşağı programıdır.

            Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu: Ünlü türkücü Turgay Başyayla'nın dere tepe dolaşarak Anadolu'nun eşsiz lezzetlerini ve yörelerini tanıttığı gezi yemek programıdır.

            Zahide Yetiş'le: Sağlık problemleri, yemek tarifleri ve daha birçok konu ve konukla yapılan tecrübeli sabah kuşağı sunucusu Zahide Yetiş' in yönettiği programdır.

            Filmler: Show TV düzenli olarak yerli ve yabancı filmler yayınlar. Eski Türk filmlerine sıkça kanalda yer verilir.

            Gece Hattı: Hafta içi 23.45'de yayınlanan günün tüm haberlerinin ve o saate kadar oluşan gelişmelerin yorumlarla yayınlandığı haber programıdır.

            Cumartesi Sürprizi: Ünlülerin dünyasında ki gelişmelerin renkli görüntüler eşliğinde verildiği magazin programıdır. Pazar günü de "Pazar Sürprizi" adıyla benzer bir içerikle yayınlanmaktadır.