Yayınlar TV

Show Ana Haber

Genişlet

Show Ana Haber Canlı izle

Show Ana Haber Canlı İzle

 

Türkiye’nin en çok izlenen ana haber bültenlerinden Show Ana Haber, hafta içi her gün Türkiye’nin gündemini izleyicilere aktarmaya devam ediyor. Ece Üner’in sunduğu haber bülteni, ülkemizde yaşanan en yeni gelişmeleri, toplumsal olayları, Ankara siyaset sahnesini, sağlık gelişmelerini ekranlara taşıyor. Doğru ve tarafsız haberleri ile Show Ana Haber, reyting sonuçlarından her zaman üst sıralarda yer alıyor. Türkiye’nin ilk özel televizyonlarından olan Show Tv’nin ana haber bülteni, sevilen sunucu Ece Üner’in kendine has tarzı ve etkili sunumuyla ülkemizde akşam saatlerinde en çok izlenen haber programlarının başında geliyor. Günün öne çıkan en önemli gelişmeleri, ayrıntılı ve detaylarıyla izleyicilere aktarılıyor. Show Ana Haber hafta içi her akşam saat 19.00’da Show Tv’de.

 

Haberin Adresi Show Ana Haber 

 

Ece Üner programı “Haberin merkezine, Show Ana Habere hoş geldiniz.” Cümlesiyle açıyor. Bülten dünyada ve ülkemizde gün içerisinde gerçekleşmiş en önemli gelişmelerin özetleriyle açılıyor. Ece Üner her haberin ardından kendi ile özdeşleşmiş sevilen yorumlarını yapıyor. Bülten Ankara kulislerinde günlük yaşanan olaylar ve gerilimler ile devam ediyor. İktidar ve muhalefet partilerinden yöneticilerin gündeme dair açıklamaları tarafsız bir şekilde ekrana getiriliyor. Siyaset gündeminin ardından bültende sıra vatandaşı ilgilendiren konulara geliyor. Ekonomi, sağlık, spor, yaşam konularında vatandaşı ilgilendiren haberler bülten görüntülerle ekranlara geliyor. Konular hakkında uzmanların görüşleri de haber içeriğine ekleniyor. Daha sonra gün boyunca kameralara yakalanmış, dünyadan ve ülkemizden ilginç görüntüler, trafik kazaları, soygunlar, doğa olayları izleyicilere aktarılıyor.

 

Ece Üner Kimdir?

 

1981 yılında İstanbul’da doğan Ece Üner, Koç Üniversitesi’nde Sosyoloji ve Tarih bölümlerinden mezun olmuştur. Babası bir dönem CNN Türk’te genel müdürlük yapmış Dinç Üner’dir. Ece Üner, Spikerlik ve Sunuculuk eğitimi alarak medya sektörüne giriş yapmak için bir adım atmıştır. Kariyerine NTV’de çevirmen olarak başlamıştır. Birçok ünlü yabancı devlet adamıyla röportajlara imza atmıştır. Ece Üner, daha sonra CNN Türk’e geçmiş ve burada spor haberleri sunuculuğu yapmıştır. CNN Türk’ten sonra Habertürk’e geçmiş ve tartışma programlarında sunuculuk yapmıştır. 2018 yılından beri Show Tv’de Ana Haber Bülteni sunuculuğu yapmaktadır.