Yayınlar TV

Pazar Sürprizi

Genişlet

Pazar Sürprizi Canlı izle

Pazar Sürprizi Canlı İzle

 

Magazin dünyasından en yeni ve en özel haberleri yer aldığı Pazar Sürprizi yeni bölümleriyle Show Tv ekranlarında izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Buse İskenderoğlu’nun sunduğu program Pazar sabahları magazin severleri ekran başına kilitliyor. Ünlüler ve ünlülerin hayatlarından en özel, en çarpıcı görüntülerin yer aldığı Pazar Sürprizi, magazin dünyasının nabzını tutan haberlere imza atıyor. Zaman zaman özel röportajların da yer aldığı programda izleyenler 3 saat boyunca keyifli vakit geçiriyor. Buse İskenderoğlu’nun hazırlayıp sunduğu Pazar Sürprizi, Pazar günleri saat 10.00’da Show Tv’de.

 

En Özel Magazin Haberleri Pazar Sürprizi'nde!

 

Ülkemizde yayınlanan magazin programları arasında başarılı bir geçmişe sahip Pazar Sürprizi, kendine ait özel haberleri, özel görüntüleri ile magazin dünyasının nabzını tutmaya devam ediyor. Ünlülerin hayatlarına yakın bir açıdan bakan program, diğer magazin programlarında yer almayan görüntülere erkenden ulaşıyor ve izleyicisiyle paylaşıyor. Başarılı sunucu Buse İskenderoğlu ve magazin ekibi, özel magazin haberlerini buluyor, televizyon ve sanat dünyasından ünlülerle özel röportaj yapıyor, onların hayatlarını, setlerini ve çekimlerini yakından takip ediyor. Programda ünlüler ile ilgili zaman zaman ilginç konu başlıklarından oluşan kliplerde yayınlanıyor. Bu klipler Pazar Sürprizi izleyicileri tarafından oldukça seviliyor.

 

İşte Pazar Sürprizi’nde yer alan sevilen kliplerin başlıkları; 2020’de dünyaya gelen bebekler, 2020’nin mutsuz biten aşkları, 2020’nin sürpriz aşkları, ünlülerin birbirinden güzel evleri, ünlülerin olay yaratan gelinlikleri, ünlüler dünyasında aşkın yaşı yok, ünlü anneler ve minikleri, ünlülerin karantina halleri, bu yıla damga vuran düğünler, bu yıla damga buran kadınlar, bu yılında mutsuz biten aşkları, ünlülerin çocuklarının ilginç isimleri, İstanbul caddeleri, çocuk sahibi olmayan ünlüler, magazin dünyasında hafızalardan silinmeyen olaylar gibi özel klipler Pazar Sürprizi ekranlarında izleyicilerin beğenisine sunuluyor.

 

Pazar Sürprizi Sunucusu Kim?

 

Show Tv’nin sevilen magazin programı Pazar Süprizinin sunuculunu Buse İskenderoğlu yapmaktadır. 1997 doğumlu olan başarılı sunucu, 2016 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasına katılmış ve ikinci olmuştur. Kazandığı bu başarı ona ülkemizi Miss World güzellik yarışmasında temsil etme fırsatını sağlamıştır. Buse İskenderoğlu modellik mesleğine de devam etmektedir. Boyu 181 cm’dir.