Yayınlar TV

Oynat Bakalım

Genişlet

Oynat Bakalım Canlı izle

Oynat Bakalım Canlı İzle

 

Tv8 ekranlarında 2013 yılından beri yayınlanan Oynat Bakalım, en ilginç görüntülerin yer aldığı akışıyla izleyicilere keyifli dakikalar yaşatıyor. Bir şekilde kameraya yakalanmış ve sosyal medyada yayınlanmış en ilginç ve en komik görüntüleri ekranlara getiren Oynat Bakalım, Tv8’in en sevilen programları arasında yer alıyor. Tv8’in yayın akışında haftanın yedi günü kendine yer bulan program, Furkan Dede’nin sunumuyla ekranlara geliyor. Hayvanlar aleminden komik görüntüler, insanların başardıkları zor şeyler, ufak kazalar, bebeklerin tatlı halleri, ilginç icatlar programda yer alan içerikler arasında yer alıyor. Zaman zaman heyecanlandıran zaman zaman şoka uğratan görüntülerin yer aldığı program, haftanın her günü ekranlara gelerek televizyon izleyicilerin düzenli olarak izlediği bir program olmuştur. Peki programın sunuculuğunu yapan Furkan Dede kimdir?

 

oynat bakalım tv 8

 

İşte Oynat Bakalım programında yer alan bazı içerikler;

  • Flüt ve Beat-Box’u buluşturan gencin performansı,
  • Büyük bir keyifle futbol oynayan papağanın görüntüleri,
  • Su samurlarının orgla verdiği mini konser,
  • Sanırım sakarlıklar hayatımızın olmazsa olmaz bir parçası!
  • Su dolu balonla oynayan bebek için beklenmedik bir patlama!
  • Bir beyzbol maçında kameralara takılan çocuğun hali görülmeye değer!

 

Bu tarz ve benzeri birçok ilginç videonun yer aldığı Oynat Bakalım Tv8 ekranlarında haftanın her günü yayınlanmaya devam ediyor.

 

Furkan Dede Kimdir?

 

furkan dede kimdir1988 yılında dünyaya gelen Furkan Dede, ilk olarak Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu “Var Mısın Yok Musun” adlı yarışma programında yarışmacı olarak adını duyurmuştur. Yarışmada kazandığı 100 Bin TL’lik büyük ödülün ardından tekstil sektörüne giren Furkan Dede, bu işiyle kısa bir süre ilgilendikten sonra ayrılmıştır. Daha sonra 2010 yılında Show Tv’de yayınlanan “Survivor Kızlar – Erkekler” programında yarışmacı olarak yer almıştır. Fakat Filipinler’de çekilen programın 5. Bölümünde elenmiştir.

2013 yılında yolu tekrardan Acun Ilıcalı ile kesişen Furkan Dede, Oynat Bakalım programını Tv8 ekranlarında sunmaya başlamıştır. Ayrıca Survivor programı yayına girdiği tarihlerde Tv8’de ekrana gelen “Survivor Ekstra” programında sunuculuk ve yorumculuk yapmaktadır. Furkan Dede, Survivor Ekstra’da yaptığı tarafsız yorumlarla izleyicilerin gönlünü kazanmıştır.