Yayınlar TV

Neler Oluyor Hayatta

Genişlet

Neler Oluyor Hayatta Canlı izle

Neler Oluyor Hayatta? Canlı İzle

 

Kanal D ekranlarında sabah kuşağı programı “Neler Oluyor Hayatta?” yeni bölümleriyle izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Sunuculuğunu Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı programda gündeme ve insana dair her şey konuşuluyor. Sabah kuşağı programları arasında kendi izleyici kitlesini sahip olan program, yapılan yorumlar ve önemli tespitlerle diğer programlardan ayrılıyor. Magazinden toplumsal olaylara, yaşamdan insana dair gündemin içinde yer alan olaylar bu programda konuşuluyor. Eğlenceli sohbetlere, fark yaratan yorumlara sahip olan program da birçok konu masaya yatırılıyor. Neler Oluyor Hayatta? hafta içi her sabah 09.00 - 11.00 arası Kanal D’de canlı olarak ekranlara geliyor.

 

Neler Oluyor Hayatta Kanal D

 

Neler Oluyor Hayatta? programında gündeme dair toplumu ilgilendiren konular konuşuluyor. Zaman zaman siyasetçiler ve ünlüler de programa canlı olarak katılıyorlar. Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı ülke gündeminden önemli olayları farklı bakış açılarıyla yorumluyorlar. Program da ilk olarak gündemdeki konulardan VTR görüntüleri ekranlara geliyor. Ekrana gelen her olay detaylı bir şekilde konuşulup tartışılıyor. Ülkemizde yaşanılan toplumsal olaylar, sağlık konuları, magazin gündeminden gelişmeler izleyicilere aktarılıyor. Kanal D’nin sevilen programı “Neler Oluyor Hayatta”, Yılın En İyi Haber Aktüel programı seçilmiştir. Programda Hakan Ural yaptığı yorumlar ve konulara hakimiyeti sayesinde izleyiciler tarafından takdir görmektedir. Neler Oluyor Hayatta Kanal D ekranlarında.

 

Neler Oluyor Hayatta Sunucuları Kimlerdir?

 

Neler Oluyor Hayatta programını Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı birlikte sunmaktadır. Geçen sezon programın sunucularından olan Seda Akgül ise bu sezon itibariyle programdan ayrılmıştır. Hakan Ural uzun yıllar boyunca oyunculuk yapmış, birçok film ve dizi projesinde rol almıştır. Son yıllarda program sunuculuğu yapmaya başlayan Hakan Ural, sabah kuşağı programlarında sevilen bir sunucu haline gelmiştir. Nur Tuğba Namlı, televizyon hayatına “Var Mısın Yok Musun” yarışmasında yarışarak başlamıştır. Daha sonra spikerlik ve sunuculuk dersleri alarak medya sektörüne adım atmıştır. Haber kanallarında uzun yıllar spikerlik yaptıktan sonra 2014 yılında Tv8 geçmiş ve burada birçok programın sunuculuğunu yapmıştır. Şuanda Neler Oluyor Hayatta programını sunmaktadır.