Yayınlar TV

Müge Anlı ile Tatlı Sert

Genişlet

Müge Anlı ile Tatlı Sert Canlı izle

Müge Anlı İle Tatlı Sert Canlı İzle

 

Faili meçhul cinayetler, kayıplar, aile arası kavgaların yanı sıra, sosyal sorumluluk projeleri ile de adından sıkça söz ettiren program Müge Anlı İle Tatlı Sert hafta içi her gün Atv’de ekranlara geliyor. Sabah kuşağındaki yapımlar arasında iyi bir reyting oranına sahip olan program izleyicileri ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Sunuculuğunu Müge Anlı’nın yaptığı programda ekip olarak kayıp dosyaları, cinayet dosyalarını bulmaya ve olayları tam anlamıyla aydınlatmaya çalışıyorlar. Program hafta içi her gün saat 10.00’da ekranlarda.

 

2008 yılından beri ekranlarda olan Müge Anlı İle Tatlı Sert bir çok ödüle layık görülmüştür. Sırrı çözülemeyen bir çok cinayet ve toplumsal olayı çözüme kavuşturan, acılı ailelerin acılarını bir nebze olsa dindiren, kavuşamayan akrabaları kavuşturan, kayıp kişileri bulan bu program toplum yararına olan yayın politikasını devam ettiriyor. Programda vahşi katiller bulunuyor, esrarengiz olaylar aydınlanıyor, uzun yıllardır kayıp kişiler bulunuyor. Çözüme kavuşan her olaydan sonra zanlılar güvenlik güçlerince tutuklanıyor ve cezalarını çekiyorlar. Türk televizyonlarına damga vurmuş bir çok cinayet bu programda açığa kavuşuyor. Müge Anlı deneyimi ve bağlantıları sayesinde işinin hakkını verip suçluların adalete teslim edilmesini sağlıyor. Müge Anlı İle Tatlı Sert Atv ekranlarında!

 

Müge Anlı Kimdir?

 

1973 İstanbul doğumlu olan Müge Anlı, sunucu ve gazetecilik yapmaktadır. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olduktan Hukuk alanında yüksek lisans yapmıştır. Türk televizyonları Müge Anlı’yı ilk olarak 2006-2008 yılları arasında Kanal D’de Şenay Düdek ile birlikte sunduğu magazin programı Dobra Dobra ile tanıdı. Bu programda kazandığı sunuculuk tecrübesinden sonra magazin alanını bırakarak farklı bir proje olan Tatlı Sert programının yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendi. Kendisinin şöhretini arttıran bu program ayrıca bir çok ödül kazanmasını sağladı. 2018 ve 2020 yıllarında Altın Kelebek Ödülleri’nde En İyi Kadın Sunucu ödüllerini iki kez kazandı. Bu program dışında Mektubunuz Var ve Güven Bana isimli programlarda da sunuculuk yaptı. Müge Anlı 1999 yılında evlendiği gazetesi Burhan Akdağ’dan 2008 yılında boşandı. Bu evlilikten bir kızı bulunuyor.