Yayınlar TV

Mesut Yar ile Bugün

Genişlet

Mesut Yar ile Bugün Canlı izle

Mesut Yar ile Bugün Canlı İzle

 

Sabah kuşağının sevilen ismi Mesut Yar, güne gülümseterek başlamak isteyenleri her sabah saat 07.00’de Star Tv ekranlarına davet ediyor. Televizyon ekranlarının deneyimli sunucularından olan Mesut Yar, Star Tv’nin yeni sezonunda habere ve hayata tebessüm dolu bir bakış açısı getiriyor. Uzun yıllardır sabah kuşağında farklı kanallarda haber sunmuş bir isim olan Mesut Yar, kendine has tarzı ve eğlenceli sunumuyla izleyenlerin en çok izlediği sabah haber programlarını sunmuştur. Programda Türkiye’nin ve dünyanın gündeminin yanı sıra, siyaset, ekonomi, spor, yaşam, kültür ve sanat haberleri izleyicilere aktarılıyor. Sabahın ilk saatlerinde farklı bir haber programı izlemek isteyenler Mesut Yar ile Bugün’ü tercih ediyor.

 

Önemli manşetlerin, son dakika gelişmelerinin, uzman görüşlerinin, ayrıntılı analizlerin yer aldığı programda 24 saat içinde yaşanan ve yaşanacak olan ne varsa izleyicilere aktarılıyor. Zaman zaman yüzünüzü de güldürecek haberlerin yer aldığı Mesut Yar ile Bugün’de seyircilerde programa sosyal medya üzerinden yorum yapabiliyorlar. Program ülkemizden dünyadan gelişmelerin yer aldığı özetlerle başlıyor. Ardından Mesut Yar, ulusal yazılı medyada çıkan manşetleri okuyor ve kendi uslübuyla yorumluyor. Zaman zaman programa farklı konuları konuşmak için konuklar katılıyor. Mesut Yar gündemle ilgili sorularını konuklarına yöneltiyor. Uzun yıllardır yaptığı sabah programları ile iyi bir izleyici kitlesine sahip olan başarılı sunucu, sabah haberlerinde izlenmeye devam ediyor.

 

Mesut Yar Kimdir? Kaç Yaşında ve Nereli?

 

18 Nisan 1966 yılında İstanbul’da doğan Mesut Yar, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Protohistorya ve Önasya Arkeolojisi bölümünden mezun olmuştur. Mesut Yar 1994 yılında televizyonculuğa atılmış ve Kanal E’nin kurucuları arasında yer almıştır. Daha sonra Türkiye’nin en çok izlenen kanallarından olan Show Tv, Number 1, HBB Tv, Kanal 6, Star Tv, Cine 5, Atv gibi kanallarda sunuculuk ve anchormanlik yapmıştır. Mesut Yar uzun yıllardan beri Posta Gazetesi’nde “Televizyon Hastası” adıyla köşe yazıları yazmaktadır. 2015 yılında “Olur İnşallah” isimli bir sinema filminde oyunculuk deneyimi yaşamıştır. Mesut Yar’ın Batuhan adında bir oğlu vardır. 2018 yılından beri Star Tv’de kahvaltı haberlerini sunmaktadır.