Yayınlar TV

Masum

Genişlet

Masum Canlı izle

Masum Canlı İzle

 

Kanal 7’nin Hint dizileri kuşağı ekranlara gelmeye devam ediyor. Birbirinden tamamen zıt karakterli iki kuzenin hikayesinin anlatıldığı Masum Kanal 7 ekranlarında. Hindistan yapımı olan dizinin orijinal adı ise “Saath Nibhaana Saathiya”. Ülkemizde geniş bir hayran kitlesi olan Hint dizilerinin en güzel örneklerinden olan Masum haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında. Dizi hafta içi saat 15.30’da yayınlanırken, haftasonlarında ise 16.20’de yayınlanıyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı dizinin senaristliğini ise Gautam Hegde yapıyor. Dizinin başrollerinde Giaa Manek ve Rucha Hasabnis yer alıyor. 2010 yılında ilk bölümü yayınlanan dizi yedi sene yayınlanarak 2017 yılında final yapmıştır. Türk kadınlarının ilgiyle izlediği Hint dizilerinin en güzel örneklerinden biri olan Masum’u sitemizden kesintisiz canlı olarak izleyebilirsiniz.

Zaman zaman herkesi şok eden olaylara, hapis cezalarına, kimi zaman ölümlere, hırsızlıklara sahne olan Masum’u sitemiz üzerinden kesintisiz canlı olarak izleyebilirsiniz. Masumiyetin hırsla harmanlandığı bu dizi her yeni bölümüyle izleyicisine şok edici sahneler yaşatıyor. Kimi zaman romantik kimi zaman duygusal, kimi zaman ise kavga sahnelerinin yer aldığı dizi Masum Kanal 7 ekranlarında.

 

Masum Dizisi Konusu

Birbirlerinden çok farklı, iki zıt karakter olan kuzenler Gopi ve Rashi’nin hikayesini dizinin ana konusunu oluşturuyor. Masum size gerçek aşkı ve sevgiyi hissettirecek. Gopi’nin ailesinin ölmesi üzerine dayısı onu evlatlık almış ve kendi çocuklarından ayırmamıştır. Gopi’nin sevecen kalbi herkes tarafından görülür ve çok sevilir. Okuma yazması olmamasına rağmen Gopi, iyilik ve sevginin tüm kapıları açacağını ve engelleri aşacağını düşünür. Diğer yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllıdır ve onun kadar açgözlüdür. Dizinin ana hikayesi Kokila Modi’nin oğlu Aham için bir gelin arayışıyla başlar. Bu gelin mükemmel olmalıdır. Gopi, Kokila’nın seçtiği gelin adayıdır. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bir biçimde evliliği kabul eder. Gopi’nin evlilik hikayesiyle başlayan bu serüven, Rashi için de bambaşka sürprizler getirecektir.

 

Masum Oyuncuları

 

Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel