Yayınlar TV

Kırgın Çiçekler

Genişlet

Kırgın Çiçekler Canlı izle

Kırgın Çiçekler Canlı İzle

 

2015 – 2018 yılları arasında 3 sezon boyunca Atv ekranlarında yer alan Kırgın Çiçekler, tekrar bölümleriyle yayınlanmaya devam ediyor. Dram, gençlik ve aile dizisi olan Kırgın Çiçekler’in yapımcılığını NTC Medya üstlenmiştir. Dizinin yönetmenliğini Serkan Birinci, senaristliğini ise Gül Abus Semerci ve Yelda Eroğlu yapmıştır. Üvey babasının tacizine uğrayan genç bir kız ve ona inanmayarak onu yetimhaneye veren bir anne. Yetimhanede bir araya gelen 5 kızın hayata karşı mücadelesini konu alan Kırgın Çiçekler dizisi tekrar bölümleriyle Atv ekranlarına gelmeye devam ediyor. Dizinin başrollerinde Özgür Çevik, İpek Karapınar, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan yer alıyor.

 

Kırgın Çiçekler Konusu

 

Henüz 16’sında bir kız Eylül. Gecekondu mahallesinde annesi Mesude, kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal’le birlikte yaşıyor. Eylül, üvey babası Kemal’in tacizine uğruyor. Durumu her ne kadar annesine anlatsa da annesi ona pek inanmıyor. Mesude düşünüp taşındıktan sonra bir çözüm buluyor. Eylül’ü yetimhaneye veriyor. Annesi tarafından terkedilen Eylül’ü avutmak ise yetimhanenin müdür yardımcısı Feride’ye kalıyor. Yetimhanede kendi gibi 4 yetim kızla kalan Eylül ve diğer kızların zorluklarla dolu hayat hikayesi izleyenlere hayatın başka gerçeklerini hatırlatıyor.

 

Kırgın Çiçekler Oyuncuları

 

Toprak – Özgür Çevik

1981 yılında Ankara’da doğan Özgür Çevik, İstanbul Üniversitesi Felsefe bölümü mezunudur. Eğitimini aldığı alandan farklı bir dalda kariyerini yönlendiren Özgür Çevik, müziğe yönelmiştir. Bu doğrultuda 2004 yılında Akademi Türkiye yarışmasına katılmış ve orada tanınmaya başlamıştır. Yarışmadan sonra oyunculuğa yönelmiş ve Yabancı Damat dizisinde başrol oynamıştır. Bu diziyle iyice popülerlik kazanan oyuncu günümüze kadar bir çok film ve dizi projesinde yer almıştır.

 

Feride – İpek Karapınar

1984 yılında İstanbul’da doğan İpek Karapınar, İstanbul Üniversitesi’nde konservatuvarda keman eğitimi almıştır. Oyunculuk deneyimine ilk olarak Köprü dizisinde başlayan oyuncu, bir çok dizi ve filmde çeşitli rollerde oynamıştır.

 

Eylül – Biran Damla Yılmaz

1997 yılında İstanbul’da doğan oyuncu, halen konservatuvarda eğitim görmektedir. Biran Damla Yılmaz, Çılgın Dersane 4: Ada filminde rol almış, Kırgın Çiçekler ve Canevim dizilerinde başrol oynamıştır.

Kırgın Çiçekler dizisinin diğer oyuncuları ise şöyle; Gökçe Akyıldız, Hazar Motan, Çağla Irmak, Aleyna Solaker.