Yayınlar TV

Kanal D

Genişlet
Kanal D Yayın Akışı

Kanal D Canlı izle

Kanal D


            1993 yılında ilk televizyon yayını ile ekranlara merhaba diyen Kanal D Doğan Holding grubuna aittir. Kanal Türkiye’de özel televizyon yayınlarını başlatan televizyon kanallarından biridir. Kanal yayına başladığından bu yana çok sayıda dizi ve filmi ekranlarına taşıdı. Ayrıca farklı içerikli çok sayıda televizyon programlarını da insanlar bu kanal üzerinden görme şansı yakaladı.

Kanal D Yayın Akışı İçerisinde Neler Var?
            
            Televizyon kanalı yayınına sabah erken saatlerde başlamakta olup diğer bazı kanallar gibi güne haberle merhaba diyor. Haberlerin içinde bir gün öncesinin haberleri ayrıntılı bir şekilde aktarılırken sunucunun sohbet tarzındaki konuşma stili izleyicileri ekran başına çekiyor. Ayrıca sadece önceki günün haberleri ile kalmıyor gece yaşanmış bazı haberlerinde altını çiziyor. Haberlerin ardından genellikle bir önceki günün dizi tekrarını yaparak kaçıran izleyicilere ikinci bir şans veriyor. Ayrıca magazin programları ile ünlülere dair merak edilenleri sunarken dekorasyon programları ile de hanımları etkilemeyi başarıyor.

            Kanalın ayrıca hemen hemen her gün ayrı bir televizyon dizisi bulunuyor. Bu sayede dizi severleri her akşam televizyon karşısına toplamayı başarıyor. Yarışma programları ile de eğlence severleri etkilemekte.
            
Kanal D Ekranlarında Hangi Programlar Var?
            
            Kanal D ekranlarında sinemadan diziye, magazin programından haber programına farklı içerikli programlar bulmak mümkün. Fakat bunlardan en çok dikkat çekenlerden biri Ekip Şahane Programı. Bu program izleyiciyi televizyon karşısına bağladığı gibi programa katılabilmek için çaba sarf etmelerine de neden olmakta. Öyle ki program içinde evlerine konuk olunan izleyicilerin istedikleri bir odanın dekorasyonu baştan yapılıyor ve katılımcının hayali gerçeğe dönüştürülmüş oluyor. Kimi zaman eski eşyaların onarılıp yenilenmesi ile kimi zaman ise tamamen yeni eşyalarla yapılan bu işlemlerin aşama aşama görüntülerine program içinde yer verilmekte.  

            Bunun yanında yıllardır istikrarlı bir şekilde Kanal D ekranlarında hayranları ile buluşan Beyazıt Öztürk’ün efsane programı Beyaz Show her hafta Cuma günleri ünlü bir konuğu stüdyosuna davet ederek izleyicileri çekmeyi başarıyor. Program içinde canlı telefon bağlantıları ile ekran başındaki konuklarda sohbete dahil edilmekte olup heyecanlı ve canlı sohbetlerle hafta sonuna güzel başlamayı hedefleyenlere bir seçenek sunulmuş oluyor.