Yayınlar TV

Kanal 7

Genişlet
Kanal 7 Yayın Akışı

Kanal 7 Canlı izle

Kanal 7


            Aynı zamanda radyo kanalı da olan ender televizyon kanallarından biri olan Kanal 7 çok sayıda program ve dizi ile ekranlarda yerini almış durumda. Kanal içerisinde haber, tartışma programı, belgesel, sağlık programı, yaşam ve eğlenceye dair çok sayıda program bulunuyor. Kanal daha çok dizi yayını yapmakla beraber bu konuda seyirciye oldukça çok seçenek sunuyor. Yayına başladığı günden bu yana farklı diziler ekrana getirmeyi başarmış olan kanal diğer programları ile de farklılık yaratmaya devam ediyor.
            
Kanal 7’ de Hangi Diziler Var?
            
            Kanalda yerli dizilerin yanı sıra Hint dizileri ve dini diziler bulmakta mümkün. Özellikle hafta içi her gün yayınlanmakta olan ve bu yıl dördüncü yılına giren Elif dizisi yetişkinlerin yanı sıra çocuklarında ilgiyle izlediği bir dizi. Annesini ve babasını küçük yaşta kaybeden bir kızın hikayesini anlatan dizi farklı hikayesi ile büyük bir kesimi etkilemeyi başarıyor.

            Ayrıca özellikle gece geç saatlerde yayınlanan Hz. Yusuf ve Hz. Ömer dini dizi sevenler için harika bir seçim oluşturuyor. Yusuf peygamberin hayatını ve çektiği sıkıntıları anlatan dizi beğeni topluyor. Ayrıca yine dört halifeden biri olan Hz. Ömer’in hayatını konu alan ve halifenin eşsiz adaletini anlatan dizi de dini film sevenler için tercih oluşturuyor. Ayrıca Hint dizileri konusunda da oldukça fazla seçenek sunun kanal adeta Türkiye’de bu konuda tek televizyon. Çok sayıda ev hanımını özellikle gündüz saatlerinde ekran başına toplayan diziler Hint müzikleri ile de beğeni topluyor.
            
Kanal 7 Hangi Programları Yapıyor?
            
            Kanal içerisinde sabah ve akşam saatlerinde günün haberlerini almak mümkün. Ayrıca tartışma programları İskele Sancak ve hafta sonu yayınlanan Başkent Kulisi programları oldukça başarılı. Hafta içi hemen hemen her sabah ekran başına gelen ve sağlıklı yaşam için ipuçları veren programlarda mevcut.  Bunun yanında yaşama ve dini konulara dair programlar daha fazla yer almakta. Gezip görülen yerlerin anlatıldığı Özlem Tunca ile Dünyayı geziyorum programı ilgi çekiyor. Ayrıca yemek programlarının yanında, dini konuların tartışıldığı ve bilinmeyenlere cevap alındığı program Cuma Sohbetleri beğeni ile izlenmekte.