Yayınlar TV

Kanal 7 Haber Saati

Genişlet

Kanal 7 Haber Saati Canlı izle

Kanal 7 Haber Saati Canlı İzle

 

Gündeme dair tüm gelişmelerin en güncel, en ayrıntılı şekilde verildiği Kanal 7’nin ana haber bülteni ekranlara gelmeye devam ediyor. Tümer Doğru’nun sunumuyla ekrana gelen Kanal 7 Haber Saati hafta içi her gün saat 18.00’de izleyicilerle buluşuyor. Kanal 7 haber merkezinin, başarılı ekibi tarafından hazırlanan haberler, doğru ve güvenilir bir şekilde ekrana yansıtılıyor. Ülkemizde ve dünyadaki son gelişmeleri sıcağı sıcağına ekrana gelirken, izleyiciler haber değeri taşıyan her türlü gelişmeyi ihbar hattından programa iletebiliyor.

Program da, Ankara’nın siyasetiyle ilgili haberler, ekonomik gelişmeler, sağlık haberleri izleyiciye aktarılıyor. Tümer Doğru’nun düzgün diksiyonu ve ekrandaki güvenilir duruşu izleyiciye güven veren tavırları Kanal 7  Haber Saati’nin ilgiyle izlenmesini sağlıyor. Ana haber bülteninde ayrıca vatandaşlarımızdan ilginç haberler, dünyadan trafik kazaları, sağlıkla ilgili buluşlar da ekrana geliyor. Ülkemizde genellikle emekli ve yaşlıların izlediği haber bülteni, çok uzun yıllardır duruşunu ve çizgisini bozmayan bir yayın politikasıyla ekrana geliyor. Türkiye’nin en eski kanallarından olan Kanal 7’nin teknik imkanlarıyla, en özel ve en güncel haberler ekranlara getirilmeye çalışılıyor.

 

Kanal 7 Ana Haber Sunucusu Tümer Doğru Kimdir?

 

Yıllardan beri Kanal 7 ekranlarında görmeye alıştığımız Tümer Doğru 1971 yılında Van’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Konservatuvar bölümü mezunu olan başarılı sunucu, aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır. Meslek hayatına Flash Tv’de başlamış, daha sonra sırasıyla Kanal E ve Kanal 6’da çalışmıştır. Daha sonra Kanal 7’ye geçen Tümer Doğru, bu kanalda uzun yıllar boyunca Kanal 7 Sabah Haberleri’ni ve sonrasında Kanal 7 Hafta Sonu Ana Haber Bülteni’ni sunmuştur. Sonraki yıllarda ise Kanal 7 Ana Haber’i sunmaya başlamıştır ve halen bu görevini sürdürmektedir. Tümer Doğru tok sesi ve düzgün diksiyonuyla Türk halkının haber sunumunu en çok beğendiği sunuculardandır. Discovery Channel, National Geographic gibi dünyaca ünlü kanalların belgesellerini de seslendiren Doğru, Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından “Doğru ve Güzel Türkçe Kullanımı” ödülüne layık görülmüştür. Tümer Doğru kısa bir süre de Show Tv’de ana haber bültenini sunmuştur.