Yayınlar TV

Kahvaltı Haberleri

Genişlet

Kahvaltı Haberleri Canlı izle

ATV Kahvaltı Haberleri Canlı İzle 

 

Atv ekranlarına gelen Kahvaltı Haberleri, hafta içi her gün sabah saatlerinde Türkiye’nin gündemine dair en yeni ve en önemli gelişmeleri izleyicilere ulaştırıyor. Nihan Günay’ın sunduğu program hafta içi her sabah 08.00 – 10.00 saatleri arasında Atv ekranlarında. Toplumsal olaylara dikkat çeken, bilim insanlarını programda ağırlayan, gündeme dair uzman konukları yayına alan program bir çok ödüle de sahip olmuştur. İzleyicilerin severek izlediği programda ülke siyasetinin yanı sıra, toplumsal olaylar, sağlık konuları, dünyada olan gelişmeler, ilginç görüntüler yer almaktadır.

 

Nihan Günay’ın sunduğu Kahvaltı Haberleri yayına kısa bir gündem turu yaparak başlıyor. Sonrasında ulusal basında yer alan tüm gazetelerin manşetleri okunuyor. Aralarda diğer haberler ekranlara veriliyor. Program içerisinde gündemle alakalı olarak uzman konuklar canlı yayına bağlanıyor ve izleyicileri bilgilendiriyor. Deprem, sağlık, koronavirüs ve diğer tüm gündem konuları ile ilgili uzmanlar görüşlerini bildiriyor. Programın sunucusu Nihan Günay, çeşitli sosyal sorumluluk projelerine de destek veriyor. Engelli vatandaşların, down sendromlu vatandaşların sorunlarına programında yer veriyor. Onların daha iyi şartlarda yaşamaları için programında onların sorunlarına yer veriyor. Verdiği destekten ötürü bir çok kuruluştan ödül kazanmıştır. Programın kazandığı ödüller arasında Yılın Sabah Haberleri Kuşağı ödülü de vardır. Nihan Günay ile Kahvaltı haberlerini sitemizden kesintisiz canlı olarak izleyebilirsiniz.

 

Nihan Günay Kimdir?

 

1983 yılında İstanbul’da doğan Nihan Günay, kariyerine Kanal D’de muhabir olarak başlamıştır. Daha sonrasında sırasıyla TGRT, CNN Türk ve A Haber kanallarında muhabir olarak görev almıştır. 10 yıl boyunca muhabirlik yaptıktan sonra sunuculuk yapmaya başlamıştır. Sunuculuk kariyerine Atv’de “Dizi Haber” isimli programda başlamıştır. Programda Atv’nin sevilen dizilerinden magazin haberleri, dizilerin müzikleri, dizilerin perde arkası, oyuncularla özel röportajlar yer almıştır. Nihan Günay daha sonra haber sunuculuğuna geçmiştir. Haber kariyerine A Haber’de yayınlanan “Hafta Sonu Haber Bülteni” ile başlamıştır. Buradaki başarısının ardından Atv geçmiş ve orada “Kahvaltı Haberleri” ve “Atv Hafta Sonu Haberleri” programlarını sunmuştur. Şuan da aktif olarak Kahvaltı Haberleri programını sunmaktadır. Nihan Günay “En İyi Sabah Kadın Sunucusu” ödülünü de almıştır.