Canlı Yayın izle

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat

Genişlet

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Canlı izle

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Canlı İzle

 

Türkiye’nin en çok izlenen sabah haberleri İsmail Küçükkaya’nın sunumuyla hafta içi her gün Fox Tv’de izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Ülkemizin en güvenilir gazetecilerinden İsmail Küçükkaya, gündemde yer alan konuları, kendi yorumuyla detaylı bir şekilde ekrana getiriyor. Sabah kuşağında yer alan haber programlarının en samimisi, İsmail Küçükkaya’nın haberlere getirdiği farklı yorumlarla izlenmeye devam ediyor. Ülkemizde yaşanan tüm olayların duyarlı bir şekilde izleyicilere aktarıldığı program, tarafsız, ilkeli, doğru habercilik anlayışı ile hafta içi her gün Fox Tv’de yer alıyor. Gazeteci İsmail Küçükkaya, izleyenlerin sevdiği kendine has sunumu ile ülke gündeminde yer alan tüm konuları titizlikle ekranlara taşıyor. Geniş bir haber ekibine sahip program, hiçbir kanalda olmayan özel haberleri ve seyircisi ile interaktif bir şekilde yürütülen programla ezber bozmaya devam ediyor. İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat, hafta içi her gün saat 08.00’de Fox Tv’de.

 

İsmail Küçükkaya Çalar Saat Hakkında

 

İsmail Küçükkaya programı kendine has üslubuyla açıyor. Haber özetleriyle başlayan program daha sonra Ankara ve dünya siyasetinden özel haberlerle devam ediyor. Daha sonra İsmail Küçükkaya ülkemizin ulusal ve yerel basınından gazetelerin manşetlerini okuyor. Birçok gazeteye yer verilen gazete okumalarından sonra tekrardan kısa bir haber turuyla program devam ediyor. İsmail Küçükkaya Çalar Saat’te, sosyal medya da etiket kullanarak her gün farklı bir gündem oluşturuyor. İzleyiciler belirlenen etiketi kullanarak mesajlarını programa iletiyorlar. Program sırasında zaman zaman izleyiciler programa telefonla canlı bir şekilde katılıyorlar ve görüşlerini bildiriyorlar. İzleyicilerin mesajları İsmail Küçükkaya tarafından okunuyor.

 

İsmail Küçükkaya Kimdir?

 

1972 yılında Kütahya’da doğan İsmail Küçükkkaya, 1993 yılında Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olmuştur. 1991 yılında Hürriyet Gazetesinde başladığı kariyerini Sabah ve Star gazetelerinde devam ettirmiştir. 2000 yılında Akşam Gazetesi’nde köşe yazarlığı yapmıştır. Akşam Gazetesi’nde 3 yıl boyunca Ankara temsilcisi olarak çalışmış sonrasında ise gazetenin genel yayın yönetmeni olmuştur. 2013 yılında Fox Tv’ye transfer olmuştur. Fox Tv’de yaklaşık 9 yıldır Çalar Saat programını sunmaya devam etmektedir.