Yayınlar TV

İctimai Tv

Genişlet

İctimai Tv Canlı izle

İctimai Tv


            Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de 2005 yılında devlet desteğiyle kuruldu. Televizyon kanalı kare küplerle sırasıyla kırmızı - mavi ve yeşil renklerinden oluşan İTV logosuna sahiptir. Ictimai TV gündem, spor, siyaset ve ekonomi ağırlıklı  yayın anlayışını sürdüren bir Azerbaycan televizyonudur. Televizyon kanalı, özellikle 2007 yılında AB üyeliğine katılarak televizyonculuk anlamında kendisini sürekli olarak geliştirmektedir.

            Son olarak uluslararası futbol karşılaşmalarını da yayınlamasıyla dikkat çeken televizyon kanalı bütün bu özellikleriyle son zamanların en çok takip edilen kanalları arasındaki yerini almıştır. Tüm bu noktalar dikkate alınarak Ictimai TV tarafından verilen yayıncılık ilkesinin Azerbaycan coğrafyasıyla sınırlı kalmayıp tüm dünyaya yönelik yayıncılık anlayışına dayandığını söylemek mümkün olacaktır. Aynı zamanda televizyon kanalı İngilizce dilinde de yayın yaparak dünyadaki tüm gelişmeleri yakından mercek altına almaktadır. Televizyon kanalı on üç yıllık televizyon yayıncılığı tecrübesiyle sürekli olarak tecrübesine yeni tecrübeler kazandıran bir televizyon kanalı olarak yayın hayatını etkin bir şekilde sürdürmektedir.

Frekans Bilgisi

Azerbaycan televizyon kanalının güncel frekans bilgisi şu şekildedir:
Uydu: Azerspace 1/Africasat 1A
Frekans: 11134
Sembol Oranı: 27500
Polarite: Yatay/Horizontal
FEC: 5/6
Bu güncel frekans bilgisi üzerinden yayınlarına kaldığı yerden devam eden Ictimai TV özellikle futbol tutkunları için ayrı bir öneme sahiptir.

UEFA Maçlarının Kanalı

            UEFA Avrupa Ligi müsabakalarının son zamanlarda şifresiz olarak Azerbaycan kanalları üzerinden bedava izlenmesi popüler hale geldi. Herhangi bir yayın ihlali ya da telif hakkı sorunlarıyla karşılaşmadan yayıncılık hakkını üzerine alan İTV yeni sezonda da yine kaldığı yerden UEFA maçlarına yer vereceğini açıkladı. Böylelikle dünyanın takip ettiği kanallar arasında gelmeye başladı. Hem yüksek kalitede hem de kesintisiz olarak İngilizce anlatımıyla verdiği bu karşılaşmalar anında yüksek kalitede izlenebilecek. Yukarıdaki güncel frekans bilgilerini girerek anında kanala ulaşmak ve tüm programlarına, spor bültenlerine ulaşmak son derece mümkün hale gelecek. Böylece çok kısa bir süre içerisinde kanalın taşıdığı tüm olanaklardan anında yararlanarak kaliteli bir şekilde hiçbir şekilde şifreli yayın için ücret ödemeden kesintisiz olarak tüm UEFA maçlarını ev konforunda donmadan anında seyredebilirsiniz.