Yayınlar TV

Habertürk Manşet

Genişlet

Habertürk Manşet Canlı izle

Habertürk Manşet Canlı İzle


            Habertürk televizyon kanalının objektif, sorgulayan ve tamamen farklı bakış açıları üreten anlayış doğrultusunda yürüttüğü Manşet programı hafta içi her gün saat 15.00-17.00 saatleri arasında seyircisiyle buluşmakta. Programın önde gelen satır başları arasında gündemi meşgul etmeye devam eden gelişmeler olup bütün bu gelişmelere karşı programa katılan uzmanlarla gündem değerlendirmesi yapılmaktadır. Program sunuculuğunu Afşin Yurdakul yapmaktadır. Habertürk televizyonu tarafından uzun zamandan beri verilen programda gündemdeki bütün gelişmeler takip edilerek bunun yanı sıra daha birçok anlamda da gündemdeki yerini koruyan birçok gelişmeler de uzmanlar tarafından ele alınmaktadır. Uzmanlar tarafından ele alınan bütün bu konular arasında öne çıkan satır başlarıyla seyircilerin konulara Twitter üzerinden yorumda bulunarak aktif izleyici olmaları sağlanmaktadır.

Tarafsız İlkeli ve Objektif Habercilik

            Manşet programı tamamen tarafsız ve ilkeli bir habercilik anlayışında gündemdeki gelişmeleri uzman siyasetçilerin programa katılımlarıyla değerlendirmektedir. Bu nedenle de gündemi sarsan son dakika gelişmeler, gündeme bomba gibi düşen en son gelimeler ve para politikalarıyla diğer en yeni gelişmeler tüm gazete manşetleri derlenerek üzerinde konuşulmaktadır. Afşin Yurdakul tarafından hazırlanıp sunulan programda mutlaka bir tane uzman konuk bulunarak gündeme ilişkin ayrıntılı olarak görüşleri alınarak söz konusu gelişmeyle ilgili düşüncelerine danışılmaktadır.

Uzmanlar Eşliğinde Gündeme Dair Manşetler

            Uzmanların konuk olduğu bu programda gündemdeki çarpıcı gelişmeler ve tüm gazete manşetlerindeki gelişmeler birer birer ele alınmaktadır. Ele alınan bütün bu gelişmelerle uzmanlar bilirkişi olmaları bakımından görüşlerine yer verilen alanında deneyimli kişilerden seçilmektedir. Manşet programının tamamen şeffaf ve tamamen nesnel bakış açısı programın temel vizyonunu oluşturmaktadır. Vizyon doğrultusunda süreklilik esasına dayanarak yerine getirilmeye devam edilen çalışmalar dikkate alındığında uzmanların söz konusu durumlara yönelik olarak yaklaşımları ve gündemdeki birçok gelişmelere bakış açıları tüm hatlarıyla derlenmektedir. Bu da açıkçası söz konusu süreçlerde programı yakından takip eden kişilere yol gösterici olmaktadır.

            Merak ediyoruz. Araştırıyoruz. Soruyoruz sloganıyla hazırlanan Manşet programı sürekli olarak önemli gelişmeleri de yakından takip ederek özel bölümler düzenlemektedir. Bu düzenlemiş olduğu özel bölümlerinde de enine boyuna bütün gündemdeki gelişmenin geleceği üzerinde durularak yeni bakış açıları oluşturulmaktadır.