Yayınlar TV

Habertürk Ana Haber

Genişlet

Habertürk Ana Haber Canlı izle

Ana Haber Bülteni - Habertürk Tv

 

VEYİS ATEŞ İLE ANA HABER

            Habertürk televizyonunun önde gelen gündem ve haber programı Ana Haber Bülteni, hafta içi her akşam ekranlara gelmeye devam ediyor. İnsana dokunan hikâyeler adıyla sunulan haberlerde gündemdeki en çarpıcı gelişmeler, haber olma değeri kazanan akıl almaz olaylar ve daha birçok gelişmeler bu haber programında bir araya getiriliyor. Program habercilik anlayışı içerisinde 5N1K kurallarına bağlı kalarak kim, nerede, ne zaman, nasıl, nerede, neden sorularına yanıt arıyor. Tamamen şeffaf bir habercilik anlayışı güden bu programda uzun yıllar boyunca politik haberler sunarak deneyim kazanan Veyis Ateş'in tarafsız ve yeni yorumlar katan yorumlarıyla tamamen farklı bir haber bülteni oluşturuluyor. Bütün bu yönleri dikkate alındığı zaman Ana Haber Bülteni olarak Habertürk ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Ayrıca haber programında süreklilik özelliğine bağlı kalarak Veyis Ateş tarafından hazırlanıp sunulan bu program saat 18.00 itibariyle güncel haliyle hazır hale geliyor.

HAFTA İÇİ HER AKŞAM SAAT 18.00'DA

            Habertürk haber bülteni olarak önemli gelişmeleri, son dakika haberleri ve siyaset gündeminde yaşananları nesnel habercilik anlayışı doğrultusunda sunmaya devam eden programda saat 18.00 olduğu anda Veyis Ateş kendine has üslubuyla yine gündemde yaşanan gelişmeleri izleyenlerine aktarıyor. Herhangi bir yoruma yer vermeden tamamen tarafsız anlayış çerçevesinde hazırlayıp sunduğu bütün yayınlarında gündemdeki en son gelişmeler, gündemde olup bitenler ve spor bültenindeki çarpıcı ayrıntılar bu programda birer birer ele alınmaya devam ediliyor.

            Ayrıca ana haber bülteni olay yerine 4.5G bağlantı kalitesinde canlı bağlantı sağlayarak olay yeri muhabirleri aracılığıyla bütün gelişmeleri birer birer ele almaya devam ediyor. Bütün bu nitelikleriyle de hafta içi her akşam gündemde kalmaya devam eden bu programda sağlanan tüm gelişmeler dünden bugüne kadar süreklilik esasına dayanarak farklı konu ve konuklarıyla gündemin en çarpıcı yönlerini oluşturmayı sürdürüyor. Son olarak da başlıca özelliklerine yer vererek ana haber bülteninde ele alınan tüm konularda şeffaf bir şekilde objektif olarak anı anına olaylar ekranlara yansıtılıyor. Böylelikle seyircinin olaylara tamamen kendi bakış açısıyla yaklaşması sağlanarak nesnel bir habercilik örneği sergileniyor.