Yayınlar TV

Güne Merhaba

Genişlet

Güne Merhaba Canlı izle

Güne Merhaba Canlı İzle

 

CNN Türk ekranlarında günün ilk haber bülteni Güne Merhaba canlı olarak izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Bir önceki günden sabaha yansıyan gelişmeler, o günün ve haftanın sıcak gelişmeleri, trafiğin ve havanın durumu Duygu Kaya’nın sunumuyla ekranlara geliyor. Güne Merhaba, ülkemizden ve dünyadan gündemin önemli başlıklarına dair haberleri izleyicilere aktarıyor. Siyasi gelişmeler, ekonomik veriler, toplumsal olaylar hafta içi her sabah 2 saat boyunca CNN Türk ekranlarında yer alıyor. Sabahları yeni haberlere ulaşmak isteyen izleyiciler, Türkiye’nin en çok izlenilen haber kanalı CNN Türk’te Güne Merhaba’yı seyrediyor. Duygu Kaya’nın sunumuyla Güne Merhaba hafta içi her gün saat 06.00’da CNN Türk’te.

 

CNN Türk Güne Merhaba Programı Hakkında

 

Türkiye’nin en çok izlenilen haber kanallarından CNN Türk’te günün ilk haber bülteni Güne Merhaba, Duygu Kaya’nın sunumuyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Bültende bir önceki günün önemli gelişmelerinin yanı sıra, bugün yaşanacak gelişmeler de izleyicilere aktarılıyor. Bülten gün içerisinde yaşanacak gelişmelerin özetleriyle başlıyor. Siyaset, politika, ekonomi, toplum, sağlık, spor ve yaşam haberleri bültende yer alıyor. Ankara siyasetinden çarpıcı açıklamalar, uluslararası ilişkilerden haberler, ekonominin gidişatına yönelik son gelişmeler Güne Merhaba programında ele alınıyor. Bir önceki gün gündemde yer almış tüm haberler son gelişmeleri ile ekranlara getiriliyor. 2 saat boyunca devam eden haber bülteni Duygu Kaya’nın etkili sunumuyla izleyicilerin gündemi rahatlıkla takip edebildiği bir bülten olarak izlenmeye devam ediyor.

 

CNN Türk Sunucusu Duygu Kaya Kimdir?

 

CNN Türk Güne Merhaba sunucusu Duygu Kaya, Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünü bitirmiştir. Üniversite yıllarında Bolu’da yerel bir gazetede mesleğe ilk adımını atmıştır. Mezun olduktan sonra Medya Akademisi’nde diksiyon ve sunuculuk eğitimi almıştır. Duygu Kaya, Hürriyet Gazetesi’nde İstihbarat ve Dış Haberler servisinde staj yapmıştır. İlk iş deneyimine Artı 1 Tv’de muhabir olarak başlamıştır. Daha sonra Habertürk’e geçmiş ve burada 3 yıl boyunca siyaset, ekonomi, sağlık, kültür ve birçok branşta muhabirlik yapmıştır. 2018 yılının Nisan ayında CNN Türk ailesine katılmış, burada Gece Haberleri ve Hafta Sonu Güne Merhaba programlarını sunmaya başlamıştır.