Yayınlar TV

Gündem 12-13

Genişlet

Gündem 12-13 Canlı izle

Gündem 12-13 Canlı İzle

 

CNN Türk’te, öğlen haber bülteni Gündem 12-13 Semiha Şahin’in sunumuyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Ülkemizin sıcak gündeminden dünyadan gündeme, siyasetçilerin açıklamalarından ekonomi haberlerine, günün en önemli gelişmeleri ayrıntılılarıyla CNN Türk ekranlarında. Gündem 12-13 bülteni öğle saatlerinde, Türkiye’den ve dünyadan son gelişmeleri, son dakika haberlerini, siyaset arenasında yaşananları, ekonomi verilerini ekranlara getiriyor. Program esnasında yapılan canlı bağlantılar, haberle ilgili son gelişmeleri ekrana taşırken, Semiha Şahin, haberin detaylarını ve izleyenlerin merak ettiklerini muhabirlere soruyor. Türkiye’nin önemli şehirlerinde haberlerin peşinde olan CNN Türk haber ekibi muhabirleri, haberlerin detaylarını stüdyoya ve izleyenlere aktarıyor. Gündem 12-13, Semiha Şahin’in sunumuyla hafta içi her gün saat 12.00’de CNN Türk ekranlarında.

 

CNN Türk Gündem 12-13 Programı Hakkında

 

Gündem 12-13 programında Türkiye’nin gündemine dair önemli olaylar detaylarıyla değerlendiriliyor. Haberlerin detayları, CNN Türk muhabirlerinin ve programın sunucusu Semiha Şahin’in sorularıyla ortaya çıkıyor. Bülten Ankara siyasetinden önemli haberlerle başlarken, siyasetçilerin gündeme dair açıklamaları da ekranlara getiriliyor. Daha sonra ülkemizin dört bir yanından önemli haberler ekrana veriliyor. Ekonomi, sağlık ve toplum haberleri bültenin önemli bir bölümünde izleyicilere aktarılıyor. Son bir yılın en önemli sağlık olayı Covid-19 hakkında en yeni gelişmeler ve yetkililerin açıklamaları programda sıklıkla ekrana geliyor. Dünyadan siyaset haberlerinde ise farklı ülkelerin yetkilerin yaptığı açıklamalar, antlaşmalar ve görüşmeler de ekrana geliyor. Gündem 12-13, Semiha Şahin’in sunumuyla CNN Türk ekranlarında.

 

CNN Türk Sunucusu Semiha Şahin Kimdir?

 

İstanbul doğumlu Semiha Şahin, İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra bir boyunca İngiltere’de reklamcılık, halkla ilişkiler ve pazarlama eğitimi almıştır. İngiltere’deyken BBC Türkçe servisinde staj yapmıştır. Semiha Şahin’in profesyonel kariyer SKY Türk kanalında başlamıştır. Burada 3 yıl boyunca muhabirlik ve spikerlik görevlerinde bulunmuştur. Daha sonra 2010 yılında CNN Türk televizyonuna geçmiş ve burada “İstanbul’daki Anadolu”, “Cepteki Bomba: Kredi Kartları”, “Beş Yıllık Mucize: Akhisar” haber dizilerini yapmıştır. Ardından 3,5 yıl boyunca “Güne Merhaba” sabah haber bültenini sunmuştur. Semiha Şahin, şuan da “Gündem 12-13” programının sunuculuğunu yapmaktadır.