Yayınlar TV

Güldür Güldür Show

Genişlet

Güldür Güldür Show Canlı izle

Güldür Güldür Show Canlı İzle

 

Sevilen eğlence programı Güldür Güldür Show yeni bölümleriyle Show Tv ekranlarında yer almaya devam ediyor. Ali Sunal’ın sunduğu program da yetenekli oyuncular birbirinden komik skeçleri canlandırırken, seyircilere kahkaha tufanı yaşatıyor. Kendine özgü mizahı ile 7’den 70’e herkesi ekranları başına kilitleyen Güldür Güldür hız kesmeden devam ediyor. Programın yönetmenliğini Meltem Bozoflu yaparken, senaristliğini ise Murat Kepez yapıyor. Programın yapımcılığını ise BKM üstleniyor. Güldür Güldür Show’un oyuncu kadrosunda ise Açelya Topaloğlu, Ali Sunal, Alper Kul, Doğa Rutkay, Onur Buldu, Uğur Bilgin, Aylin Kontente gibi sevilen yetenkli oyuncular yer alıyor. Türkiye’nin en çok sevilen eğlence programlarından Güldür Güldür Show yeni bölümleriyle salı akşamları saat 20.00’de Show Tv’de izleyiciyle buluşuyor.

 

Güldür Güldür ile Kahkahaya Doyun!

 

Günlük hayatımızda karşımıza çıkan sıradan olaylara eğlenceli bir akış açısı ile yaklaşan program, aileden aşka, iş yerinden okula, spordan arkadaşlığa, teknolojiden şöhrete birçok konuyu kendi mizah anlayışı ile ele alıp renk katıyor. Yetenekli oyunculara sahip Güldür Güldür Show, ülkemizde sevilen mizah programlarının başında geliyor. Zaman zaman toplumsal konular hakkında da skeçlere imza atan programa izleyiciler tarafından destekleyici yorumlar yapılıyor. Genellikle gündemdeki güncel olaylar, herhangi bir sanatçı, şarkı, dizi veya sinema filminin skeci programda yapılıyor. Güncel olayların programda işlenmesi, programın daha fazla kişi tarafından izlenmesine neden oluyor.

 

Güldür Güldür Oyuncuları

 

Uzun yıllardır ekranlarda olmasıyla artık bir klasik haline gelen Güldür Güldür Show, sevilen kadrosu ve kahkaha dolu skeçleriyle Show Tv’de ekranlara gelmeye devam ediyor. Seyircilerin eğlenmesi için zeki ve eğlenceli skeçlere imza atan programın oyuncuları ise çok seviliyor. İşte sevilen Güldür Güldür Show oyuncuları; Açelya Topaloğlu, Ali Sunal, Alper Kul, Aylin Kontente, Aziz Aslan, Berkay Tulumbacı, Burak Topaloğlu, Dağhan Külegeç, Doğa Rutkay, Ecem Erkek, Giray Altınok, İrem Kahyaoğlu, Mahir İpek, Meltem Yılmazkaya, Murat Akkoyunlu, Onur Atilla, Onur Buldu, Uğur Bilgin, Ünal Yeter. Birbirinden yetenekli oyuncuların yer aldığı program yeni bölümleriyle Show Tv ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.