Yayınlar TV

Gerçeğin Peşinde

Genişlet

Gerçeğin Peşinde Canlı izle

Gerçeğin Peşinde Canlı İzle

 

Star Tv’nin hafta içi gündüz kuşağı programlarından Gerçeğin Peşinde, Serap Paköz’ün sunumuyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Yaşanmış gerçek olayları, kayıpları, sırlar ve cinayetleri aydınlatmaya çalışılacak program izleyenleri derinden etkiliyor. Programın yapımcılığını Bloom Medya ve Skala Yapım üstleniyor. Gerçeğin Peşinde hafta içi her gün 13.15’te Star Tv’de. Gündüz kuşağı programlarının sevilen sunucusu Serap Paköz, faili meçhul dosyaları aydınlatacak. Kayıpların bulunacağı, ayrı kalan aile fertlerinin yeniden kavuşacağı, cinayetlerin sır perdeleri Gerçeğin Peşinde izleyicilerin sevdiği bir formatla ekranlarda yer alıyor. Serap Paköz’e alanında uzman isimler de olayların çözümünde yardım ediyor. Adli Tıp Uzmanı Taner Güven, Avukat Hasan Kocabey dosyaları açığa kavuşturmak için uzmanlıklarını ve bilgilerini paylaşıyor. Gerçeğin Peşinde Canlı İzle seçeneği sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Gerçeğin Peşinde Hakkında

 

Gerçeğin peşinde programının ana temasını toplumsal olaylar oluşturmaktadır. Toplumun her kesiminden insanlar yaşadıkları acı olaylara bir çözüm bulabilmek amacıyla programa başvurmaktadırlar. İnsanlara yardım edebilmek sorunlarını çözmek isteyen Serap Paköz ve ekibi, birçok olayda başarılı aksiyonlar alarak olayları büyük bir profesyonellik ve ekip çalışmasıyla çözüyor. Kimi zaman çocuğunu kaybeden bir anne, eşine kavuşmak isteyen bir erkek, aldatılma şüphesiyle programa başvuran bir eş, uzun süredir kayıp olan aile fertleri, şüpheli katil zanlıları. Toplumun en küçük birimi aileyi düzeninin bozulması sonucu çaresiz kalan kişiler Gerçeğin Peşinde programının yardımıyla sorunlarını çözüm aramaya devam ediyorlar.

 

Gerçeğin Peşinde Sunucusu Serap Paköz Kimdir?

 

1965 yılında Ankara’da doğan Serap Paköz, üniversiteye devam ederken TRT’nin açtığı spikerlik sınavına girmiş ve kazanmıştır. Uzun yıllar TRT Radyolarında çalıştıktan sonra özel televizyonlarda televizyon bölümüne geçmiştir. Kariyerinde sabah haberleri ve gündüz kuşağı programları sunmuştur. Özel televizyon kanallarında Suç ve Ceza, Yeniden Başlayalım, Yeni Bir Umut programlarını hazırlayıp sunmuştur. 2017 yılında Tv8’de Gerçeğin Peşinde programını sunmuştur. İki yıl devam eden program daha sonra Star Tv’ye geçmiştir. Programa kısa bir ara vermiş ve yerine İnci Ertuğrul sunuculuk yapmıştır. Serap Paköz 2020 yılının Eylül ayında tekrardan programı sunmaya başlamıştır.