Yayınlar TV

Gelinim Mutfakta

Genişlet

Gelinim Mutfakta Canlı izle

Gelinim Mutfakta Canlı İzle

 

Gelinim Mutfakta programında dört kayınvalide gelinleriyle katıldığı yarışmada birbirleriyle yarışarak büyük ödülün sahibi olmaya çalışıyorlar. Kanal D ekranlarında gündüz kuşağının sevilen programı Gelinim Mutfakta yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Gelinime güveniyorum diyen kayınvalideler, marifetliyim diyen gelinler kıyasıya mücadeleye giriyor. Birbirinden güzel lezzetlerin yarıştığı, çekilmeli ve eğlenceli yemek yarışmasının sunuculuğunu ise bu sezon itibariyle Seda Sayan yapmaktadır. Programda yaşanan renkli tartışmalar Seda Sayan’ın arabuluculuğuyla devam ederken, gelin ve kayın valideler lezzetli yemekleri rakiplerinin önüne koyuyor. Program hem televizyon ekranında hem de sosyal medya da ilgi görmeye devam ediyor. Gelinim Mutfakta, Seda Sayan’ın sunumuyla hafta içi her gün hafta içi 13.00’te Kanal D ekranlarında.

 

Gelinim Mutfakta Formatı Nedir?

 

Gelinim Mutfakta yarışması geçtiğimiz sezon ekranlara gelmeye başlamıştı ve kısa sürede oldukça sevildi. İzleyiciler gündüz kuşağının renkli programını sık sık internette arama motorlarından aradı ve izledi. Yarışma formatında haftanın beş günü boyunca farklı yemekler verilen süre içerisinde yapılır. Sürenin sonunda kayınvalideler gelinlerin yaptığı yemeklere oy verirler. O günün en yüksek puanını alan gelin, günü 1 çeyrek altınla tamamlar. Haftanın son günü olan final gününde ise tüm hafta boyunca en yüksek puanı alan gelin ve kaynana ekibi 10000 TL değerinde 5 adet altın bileziği almaya hak kazanır. En az puanı alan ekip ise elenir ve yerine gelecek hafta yarışmaya bir başka gelin ve kaynana katılır.

 

Gelinim Mutfakta Başvuru Nasıl Yapılır?

 

3. sezonu yayınlanan programın ilk iki sezonunun sunuculuğunu Fatih Ürek yapmıştır. 3. sezonundan itibaren ise yarışmayı Onur Büyüktopçu sunmaya başlamıştır. Onur Büyüktopçu 2020 yılının sonu itibariyle yarışmadan ayrılmış yerine Seda Sayan gelmiştir. Gelinim Mutfakta başvuruları internette yarışmayla ilgili merak edilenlerin başında gelmektedir. Yarışmaya başvurular Kanal D’nin internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Gelin ve kayınvalideler fotoğraflarını siteye ekleyip, kendileri hakkında bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girerek başvurularını online olarak yapmaktadırlar. Gündüz kuşağı programlarının en çok kazandıran yarışma programı Gelinim Mutfakta bu sezonda en çok izlenen programlar arasında yer almaya devam ediyor.