Yayınlar TV

Fox Tv

Genişlet
Fox Tv Yayın Akışı

Fox Tv Canlı izle

Fox Tv


            2007 yılında kurulan FOX TV, 2012 yılından bu yana HD yayın yapan bir televizyon kanalıdır. "Hayata Foxlanın Fox" sloganıyla yola çıkmıştır. FOX TV, Türkiye'nin yanı sıra birçok yabancı ülkeden de yüksek kalitede izlenebilir. FOX TV yurt içinde çok izlenen kanallardan biri olmakla kalmayıp yurt dışında bulunan gurbetçiler tarafından da ilgiyle takip edilmektedir.
           
FOX TV Yayın Anlayışı

            FOX TV eğlenceli programlarıyla olduğu kadar tarafsız habercilik anlayışıyla da ilgi toplayan bir kanaldır. İsmail Küçükkaya ile hafta içi her gün 7.15'de "Çalar Saat" programı gazete ve diğer haber kaynakları eşliğinde yeni günün haberlerinin kritiğinin yapıldığı programdır. Ana haber yayınlarından FOX TV akşam haberleri tarafsız yayıncılık anlayışı ile milyonlar tarafından izlenmektedir. Kanalda akşam haberleri halen hafta içi 19.00'da Fatih Portakal tarafından sunulmaktadır. 

            FOX TV sürükleyici dizileriyle milyonların takip ettiği bir kanaldır. Yerli dizi sevenler için FOX TV birçok yerli yapım yayınlamaktadır. Komedi ve dram türünde yerli diziler izleyiciler tarafından ilgiyle takip edilmektedir.  FOX TV'de yerli ve yabancı kaliteli filmlere de bolca yer verilmektedir. Aksiyon, dram, sanat, komedi, romantik, bilim kurgu ve fantastik dallarında birçok film kanaldan izlenebilir. FOX TV yerli yapım şaka programlarına yer verir. Ayrıca Show içerikli birçok yapım da sahibidir. FOX TV sabahtan akşama kadar sıkılmadan izlenebilen ender kanallardan biridir.
           
FOX TV Yayınları 

            FOX TV geniş bir yelpaze ile her yaş grubundan izleyiciyi ekran başına toplayan yayınlar yapar. Kanalda yarışma ve eğlence programlarına geniş yer verilir. "Kelime Oyunu" Ali İhsan Varol'un eğlenceli sunumuyla yıllardan beri süren eğlenceli yarışma programlarından biridir. FOX TV lezzetli yemek tariflerinin uygulamalı olarak yapıldığı programlara yer verir. "Sizi Böyle Alalım" bu yemek programlarından biridir. Moda programları hanımlar tarafından ilgiyle izlenen kanalın sohbet içerikli yayınları da çok ilgi çeker. FOX TV haberleri ile güvenilir olmayı başarırken bir birinden eğlenceli programlarıyla izlenme oranı yüksek kanallardan biri olmayı yıllardan beri sürdürmektedir. Bu başarısının altında şüphesiz izleyicinin beğenisini toplayan yerli dizilerinin payı büyüktür.