Yayınlar TV

Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar

Genişlet

Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar Canlı izle

Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar Canlı İzle

 

Türk halkının alışveriş alışkanlıklarını değiştirecek yeni bir format Ezgi Sertel’in sunumuyla TRT 1 ekranlarında. Bu sezon başından itibaren ekranlara gelecek program da Ezgi Sertel hayata bakış açınızı, parayı harcama şeklinizi ve dolayısıyla geleceğinizi değiştirecek. Programda her hafta 5 yarışmacının evine gidilip kimin daha savurgan kimin daha tutumlu olduğu öğreniliyor. Ev sahiplerinin alışveriş alışkanlıkları ekranları başındaki izleyicilere yansıtılıyor. Ezgi Sertel’in sunumuyla fazlası zarar hafta içi her gün 13.40’ta TRT 1 ekranlarında. Türk televizyonlarında yep yeni bir formatla ev hanımlarına ve aile ekonomisine katkı sağlayacak bir program Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar. 

 

Ezgi Serter ile Fazlası Zarar Formatı

 

Ezgi Sertel program da ihtiyaç fazlası gereksiz harcamalar yapan yarışmacıları tespit ediyor. Kimin daha tutumlu kimin daha savurgan olduğu anlaşılıyor. Hafta içi her gün ekrana gelecek programda, 5 yarışmacı haftanın en tutumlusu olmak için yarışacaklar. Yarışmacılar alışveriş alışkanlıklarına güvenirken, israf etmediklerini söylüyorlar. Evinin kapılarını rakiplerine açacak yarışmacılar her bölümde diğer yarışmacılar tarafından denetlenecekler. İsraf etmeden doğru bir şekilde alışveriş yaptığını diğer yarışmacılara kanıtlayan kişi haftanın kazananı oluyor ve büyük ödül olan 10 Bin TL’yi kazanıyor. Türk kadınları için program özellikle, aile bütçesini kontrol edebilme, az ya da çok değil doğru alışveriş yapmanın önemini vurgulayacak.

 

Ezgi Sertel Kimdir?

 

1981 yılında Karabük’te doğan Ezgi Sertel, İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Oyunculuk kariyerine 2007 yılında kadrosunda yer aldığı Samanyolu TV’deki Tek Türkiye dizisinde Zeynep Öğretmen karakterini canlandırarak başlamıştır. Oyunculuğunun yanı sıra sunuculukta yapan Ezgi Sertel, Show Tv’de yayınlanan Lezzet Haritası programının sunuculuğunu yapmıştır. Lezzet Haritası’nda Anadolu’nun şehrini gezerek, yemek kültürlerini ve yemeklerinin tanıtımını yapmıştır. TRT 1’de bu sezon yayınlanmaya başlayan Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar programının sunuculuğunu yapmıştır. Ezgi Sertel, oyuncu Ozan Çobanoğlu ile evlidir. Çiftin bu evlilikten Tibet ve Mert adında ikizleri olmuştur.

 

Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar programını sitemiz yayin.gen.tl üzerinden kesintisiz ve canlı olarak izleyebilirsiniz.