Yayınlar TV

Esra Erol'da

Genişlet

Esra Erol'da Canlı izle

Esra Erol’da Canlı İzle

 

Evlilik programlarının RTÜK tarafından kaldırılmasının ardından başlayan program, günlük hayatta yaşanan ilginç olayları yakından inceliyor ve çözüme kavuşturuyor. Aileleri kavuşturuyor, evden kaçan genç kızları tekrar evine döndürüyor, paramparça olan aileleri birleştiriyor. Dağılan yuvaları tekrar birleştiren, kayıp aile fertlerini hızlı bir şekilde bulan Esra Erol, toplumun yararına olan bir program yapıyor. Hafta içi her gün 16.20’de Atv ekranlarına gelen program herhangi bir konuda mağduriyet yaşayanların yanında oluyor. Bu programda bazen çocukları mağdur eden ebeveynlerin velayet savaşlarında arabulucu olunuyor, bazen yıllardır ailesine kavuşamayanlara yardımcı olunuyor, bazen evlilik vaadiyle kandırılanların sorunları çözüme kavuşturuluyor. 

Sevilen sunucu Esra Erol programında aynı zamanda bir çok sosyal sorumluluk projesine destek veriyor. Zaman zaman ise kendi projelerini hayata geçiriyor ve bir çok kurumdan yardım alıyor. Köy okullarında okuyan öğrencilere yardım edip, çocukların yüzünde bir tebessüme sebep oluyor. Program yardımıyla bedensel engelli vatandaşlarımıza da akülü araba desteği sağlanması için yardım kampanyaları yapılıyor. Esra Erol bir çok konuda duyarsız kalmayıp, insanların kalplerine dokunmaya devam ediyor. Esra Erol’da yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor.

 

Esra Erol Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

 

1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Esra Erol, Marmara Üniversitesi Radyo Televizyon bölümünde eğitim almıştır. Reklamlarda ve dizilerde rol almasına karşı Türk televizyonları onu yaptığı evlilik programlarıyla tanımıştır. 2007 yılında yeni bir format olan Dest-i İzdivaç ile Flash Tv’de Türkiye’nin ilk evlilik programını yapmıştır. Program da çiftleri görüştürmüş ve evlenmelerine aracılık etmiştir. Ülkemizdeki evlilik programları onun sayesinde popüler olmuştur. Esra Erol daha sonra Star Tv’ye geçmiş ve burada oldukça popüler hale gelmiştir. Aynı formattaki programı bir çok kanalda yapan başarılı sunucu, son olarak Atv’de ekranlara gelen Esra Erol’da programıyla toplumsal sorunlara değinmektedir. Esral Erol yaptığı bir çok program ile ödül kazanmıştır. Altın Kelebek ödüllerinde bir çok kez Yılın Kadın Sunucusu seçilmiştir. Aldığı ödüller arasında En İyi Gündüz Kuşağı Programı, Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi gibi bir çok ödül kazanmıştır. Esra Erol evli ve 2 çocuk annesidir.