Yayınlar TV

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Genişlet

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Canlı izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Canlı İzle

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 6. sezonuyla Atv ekranlarında yer almaya devam ediyor. İlk bölümü 8 Eylül 2015 tarihinde ekrana gelen dizinin yapımcılığını Atv yapmaktadır. Dizinin yönetmenliğini Onur Tan, Zübeyr Şaşmaz, Baran Özçaylan üçlüsü yapmaktadır. Dizinin senaryosunu ise Baran Özçaylan ve Zübeyr Şaşmaz kaleme almaktadır. Türkiye’nin en güçlü ailesi olan Çakırbeylilerin dünyayı sömüren güçlere karşı savaşını anlatan dizinin oldukça geniş bir hayran kitlesi olmuştur. Hayranları diziye EDHO demektedir. Dizinin başrollerinde Oktay Kaynarca, Sanem Çelik, Hüseyin Avni Danyal, yer almaktadır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz salı akşamları saat 20.00’de Atv’de ekranlara geliyor.    

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Konusu

 

Bir sevda adamı olan Hızır Çakırbeyli sevmekten hiçbir zaman kaçmaz. Sevilmeyi de çok sever. Hayatında yer alan tüm kadınların odağında olmak ister. Annesi, karısı, kızı ve sevgilisinin odaklarında olmak ister. Kardeşini, oğlunu ve ailesinin geri kalanlarını da canından aziz tutar. Onlar için fedakar bir baba, vazgeçilmez bir dost ve ağabeydir. Adil ve cömert bir aile reisidir. Bu baba özellikleri onu sonu olacak yer olan yeraltı dünyasında da yüceltecektir. Hızlı bir şekilde bu dünya da yükselmiş, sözüne güvenilir biri haline gelmiştir. Fakat devletin radarına takılmıştır. Devlet kontrol etmek istediği yer altı faaliyetleri için ondan daha bir adayın olmadığını düşünür. Bu Hızır’a en büyük olması için büyük bir tekliftir.

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları

 

Hızır Çakırbeyli – Oktay Kaynarca

1965 yılında Malatya’da dünyaya gelen Oktay Kaynarca, İstanbul Ünivesitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Meslek hayatına tiyatro ile başlayan oyuncu, daha sonra bir çok dizide bir çok ünlü isimle birlike rol oynamıştır. 1989 yılından beri aktif olarak oyunculuk kariyerini sürdüren Oktay Kaynarca 2003 yılında Kurtlar Vadisi dizisinde Süleyman Çakır karakterini canlandırarak oldukça geniş bir hayran kitlesi elde etmiştir.

 

Ceylan – Sanem Çelik

1975 yılında İstanbul’da doğan Sanem Çelik, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale bölümünden mezun olmuştur. Uzun yıllar boyunca çeşitli topluluklarla dansçı olarak yer aldıktan sonra, yine aynı üniversite bölüm değişikliği yaparak Tiyatro bölümüne geçmiş ve oradan mezun olmuştur. Sanem Çelik ilk oyunculuk deneyimini Yaban adlı filmde yapmıştır. Daha sonra bir zamanların sevilen dizisi Kara Melek’te rol amış ve şöhreti yakalamıştır.

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yer alan diğer oyuncular ise şöyle; Ali Sürmeli, Hüseyin Avni Danyal, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Sabina Toziya, Turgay Tanülkü, Yalçın Hafızoğlu, Pelin Akil, Engin Benli.