Yayınlar TV

Erkan Tan ile Sabah Ajansı

Genişlet

Erkan Tan ile Sabah Ajansı Canlı izle

Erkan Tan ile Sabah Ajansı Canlı İzle

 

A Haber’de günün ilk haber programı Sabah Ajansı, her sabah gündeme dair yeni gelişmeleri ekranlara taşımaya devam ediyor. Deneyimli gazeteci Erkan Tan’ın sunuculuğunu üstlendiği program hafta içi her gün sabahın ilk saatlerinde A Haber ekranlarına geliyor. Kendine has sunumu ve yine kendine has programı açma tarzıyla Erkan Tan, hitap ettiği izleyici kitlesinin severek izlediği haber programını başarılı bir şekilde sunuyor. Erkan Tan’ın programın açılışını yapmasının ardından ülkemizden önemli gelişmelerin yer aldığı haber turu ekranlara veriliyor. Haber turunun ardından dünyada yer alan önemli gelişmeler, A Haber’in dünyanın her yerindeki muhabirlerinden öğreniliyor. Ülkemizi ve dünyayı ilgilendiren tüm gelişmeler Sabah Ajansı’nda izleyicilere aktarılıyor. Erkan Tan ile Sabah Ajansı hafta içi her gün sabah 06.00’da A Haber’de canlı olarak ekrana geliyor.

 

A Haber Sabah Ajansı

 

Erkan Tan’ın sunuculuğunu yaptığı haber bülteni geçtiğimiz günden kalan haberleri ve gün içerisinde yaşanacak önemli gelişmeleri ekranlara getiriyor. Haberlerin ayrıntılı bir şekilde verildiği bültende ülkemizi ve vatandaşlarımızı ilgilendiren önemli gelişmeler ele alınıyor. İzleyiciler bültenin sunucusu Erkan Tan’a Twitter ve WhatsApp üzerinden görüşlerini iletebiliyorlar. Kendine has bir üsluba sahip deneyimli gazeteci Erkan Tan, haber özetlerinin yer aldığı haber turundan sonra ulusal basında yer alan gazetelerin manşetlerini okuyor ve yorumluyor. Haber bültenin de siyaset gündeminin yanı sıra, ekonomi, sağlık, spor, toplum, yaşam ve sanat konularında haberler de izleyicilere aktarılıyor. Sabah Ajansı, A Haber’de ekranlara gelmeye devam ediyor.

 

Erkan Tan Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

 

1967 yılında Ankara’da doğan Erkan Tan, bürokrat bir babanın oğlu olarak eğitimini küçüklükten itibaren birçok farklı şehirde sürdürmüştür. Lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamlamıştır. 1989 yılında TRT’nin açmış olduğu spikerlik kursunu kazanarak kariyerini medya alanına taşımıştır. Kursunu tamamlamasının ardından TRT’de uzun yıllar çalışarak, haber programlarının sunuculuğunu yapmıştır. 1999 yılında Tv8’e geçen Erkan Tan, birçok farklı haber ve show programının sunuculuğunu yapmıştır. 2015 yılından itibaren ise ATV ve A Haber bünyesinde çalışmaya başlamıştır.