Yayınlar TV

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler

Genişlet

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler Canlı izle

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler Canlı İzle

 

Show Tv’de hafta içi her gün ekranlara gelen Dr. Ender Saraç’ın sunduğu sağlık programı ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Sağlık alanında en yeni gelişmelerin ve en doğru bilgilerin yer aldığı program izleyiciler tarafından oldukça seviliyor. Türkiye’de sözüne güvenilen bir doktor olan Ender Saraç, uzun yıllar boyunca edindiği bilgilerini ve tecrübelerini izleyicilerinin sağlığı için program da anlatıyor. Sağlıkla ilgili merak edilenler, diyet, beslenme ve hastalıklara dair en doğru bilgiler bu programda yer alıyor. Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler hafta içi her gün saat 09.45’te Show Tv ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

 

Ender Saraç ile Sağlıklı Günler Programı

 

Özellikle pandemi döneminde daha çok önemsememiz gerek sağlık konusunda faydalı bilgilere ev sahipliği yapan program, izleyicilere hayati bilgiler veriyor. Türk televizyonlarının sözüne güvenilir ve sevilen hekimi Ender Saraç, sağlığa ilişkin birçok konuya programında yer veriyor. Programa her gün farklı uzmanlık alanlarında doktorlar konuk olarak katılıyor. Kendi uzmanlık alanlarında halkın merak ettiği birçok konuya değinen doktorlar, izleyicilerine sorularına da cevap veriyor. Programda izleyiciler WhatsApp ve telefon üzerinden sorularını iletip cevap arıyorlar. Ender Saraç her gün sağlıklı bir yemek tarifini de izleyicilerin beğenisine sunmayı ihmal etmiyor. Ayrıca şifasına inanılan bitkilerden faydalı kür tariflerini de sık sık izleyicileriyle paylaşıyor. Bedensel, ruhsal ve fiziksel rahatsızlıklara sebeplerine cevapların bulunacağı program sabah kuşağı programları arasında ilgiyle izlenilen yapımların arasında yer alıyor.

 

Ender Saraç Kimdir?

 

1959 yılında İzmir’de doğan Ender Saraç, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Aile Hekimliği alanında uzmanlık yapmıştır. Meslek hayatının ilk günlerinden bugüne Türkiye’de doğal ve sağlıklı yaşam bilincinin geliştirilmesi adına çok sayıda kitap yazmış, televizyon ve radyo programlarına katılmıştır. Mesleği ile ilgili birçok seminer, konferans ve panelde konuşmacı olarak yer almıştır. Ender Saraç, Türkiye’nin en çok okunan gazetelerinden olan Posta’da yıllardır sağlık yazarı olarak görev almaktadır. Şu an da Show Tv’de yayınlanan Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler programını sunmaktadır. Ender Saraç evli ve 3 çocuk babasıdır.