Yayınlar TV

Doya Doya Moda

Genişlet

Doya Doya Moda Canlı izle

Doya Doya Moda Canlı İzle

 

Tv8’de ikinci sezonuyla ekranlarda yer alan Doya Doya Moda yarışması gündüz kuşağının en çok sevilen programlar arasında yer alıyor. Güzellik algılarını güzelliğin ölçüsü olmaz diyerek yıkacaklarını iddia eden program hafta içi her gün ekranlarda yer alıyor. Büyük beden yarışmacıların nasıl daha iyi giyiniriz diyerek yarıştığı program, ülkemizdeki büyük beden kadınlara giyim konusunda fikir verme misyonunu edinmiştir.

 

doya doya moda tv 8

 

Doya Doya Moda Jüri Üyeleri

 

Doya Doya Moda yarışmasında Türkiye’de isim yapmış, saygın, birbirinden tecrübeli jüri üyeleri bulunuyor. 4 adet jüri üyesinin bulunduğu programda, jüri üyeleri yarışmacıların kıyafetleri değerlendirirken, aynı zamanda onlara duruş, hitap, yürüyüş konusunda tüyolarda veriyorlar. İşte Doya Doya Moda yarışmasının jüri üyeleri;

 

Kemal Doğulu

doya doya moda kemal doğulu

 

 

 

Moda dünyasının sevilen isimlerinden Kemal Doğulu, 1979 doğumludur. Kuaförlük mesleğinden gelen Doğulu, saç ve makyaj tasarımlarıyla İstanbul’da üne kavuşmuştur. Kemal Doğulu daha önce de “İşte Benim Stilim” yarışmasında jüri üyeliği yapmıştı.

 

 

 

 

 

 

 

Uğurkan Erez

doya doya moda uğurkan erez

 

 

Sakin tavrı ve yapıcı eleştirileriyle yarışmacıların en çok sevdiği jüri üyelerinden olan Uğurkan Eren, Türkiye’nin yetiştirdiği en önemli moda insanlarından biridir. Moda alanında kareograf olarak çalışan Uğurkan Erez, bir çok ünlü organizasyonda görev almıştır. Ayrıca İşte Benim Stilim, Bu Tarz Benim, Bugün Ne Giysem gibi yarışmalarda da jüri üyeliği yapmıştır.

 

 

 

 

 

 

Gülşah Saraçoğlu

doya doya moda gülşah saraçoğlu

 

 

Sanat ve eğlence dünyasından bir çok ünlü ismi giydiren modacı Gülşah Saraçoğlu 1982 yılında dünyaya gelmiştir. Uzun süredir moda sektörünün içinde yer alan ünlü modacı, Türkiye ve Dünya’da bir çok ünlü kişiyi giydirmektedir. Doya Doya Moda yarışmasında da jüri üyeliği yapan Gülşah Saraçoğlu, yarışmacıların çekindiği ama eleştirilerine büyük önem verdiği bir jüri üyesidir.

 

 

 

 

 

 

 

Seray Sever

doya doya moda seray sever

 

 

 

 

1973 doğumlu Seray Sever, Türk televizyonlarında oyuncu olarak tanınmıştır. Uzun yıllardır sürdürdüğü oyunculuk kariyerinden sonra, çeşitli magazin ve gündem programlarında sunuculuk yapmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Doya Doya Moda Formatı

Hafta içi beş gün boyunca gündüz kuşağında ekrana gelen yarışma, 7 yarışmacının katılımıyla gerçekleşiyor. Bir hafta boyunca farklı kombinlerle jüri karşısına çıkan yarışmacılar günün sonunda o gün için jürilerden puan alıyorlar. Haftanın tüm günlerinde alınan puanları toplamıyla cuma günü haftanın birincisi seçiliyor. Haftanın birincisinin ödülü ise pahalı bir mücevher oluyor. Haftalık sıralamada sonuncu olan yarışmacı ise yarışmadan eleniyor. Pazartesi günleri ise elenen yarışmacının yerine başka bir yarışmacı geliyor.