Yayınlar TV

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme

Genişlet

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme Canlı izle

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme Canlı İzle

 

Uzun yıllar boyunca tartışma programları ve ana haber bültenleri sunuculuğunu yapmış Didem Arslan Yılmaz, Show Tv ekranlarında halkın nabzını tutuyor. İyiliğin gücünü gösteren program hafta içi her gün izleyicilerle buluşuyor. Tecrübeli sunucu Didem Arslan Yılmaz insanların yaşamına dokunurken tüm gücünü sorunları çözmek için kullanıyor. Programda faili meçhul cinayetler, yıllarca açığa çıkmamış sırlar, kayıp aile fertleri ekipten ve izleyicilerden gelen ipuçlarıyla canlı yayında çözüme kavuşuyor. Seslerini duyurmak isteyen insanların sesi olan bu program, televizyonlara yepyeni bir soluk getiriyor. Didem Arslan Yılmaz ile kederler sevince, karamsarlık umuda dönüşüyor. Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme hafta içi her gün saat 15.15’te Show Tv ekranlarında.

 

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme Ekibi

 

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programı güçlü bir ekiple olayların üzerine gidiyor. İzleyiciler ise bu başarılı ekibin arkasında kimler olduğunu merak ediyor. Program daha önce benzer yapımlarda yer alan başarılı muhabirler yer alıyor. Gizem Gündoğdu, Tuğçe Kocaman, Gökhan Bektaş gibi isimler olayların peşinde giden saha ekibinde yer alıyor. Stüdyoda ise Prof. Dr. Aytül Çorapçıoğlu, Avukat Handan Bakbak ve Emekli Cinayet Büro Polisi Orhan Kemiksiz yer alıyor. Olayların üzerine büyük bir ciddiyet ve özveri ile giden ekip, konuları detaylı analizlerle inceliyor ve ortaya çıkan görüş birliği sonrasında harekete geçiyor. Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında ayrıca birçok sosyal sorumluluk projesi yer alıyor. Kadın, erkek, çocuk demeden ihtiyaç sahibi herkese yönelik çalışmalar bu programda yer buluyor.

 

Didem Arslan Yılmaz Kimdir?

 

Didem Arslan Yılmaz 1974 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1992 yılında Basın Yayın Yüksekokulundan mezun olmuştur. Gazetecilik kariyerine 1992 yılında Flash Tv’de haberleri sunarak başlamıştır. Daha sonra Kanal D ve CNN Türk’te muhabirlik yaptıktan sonra Habertürk’e geçmiş ve burada Haber Sahası programını sunmuştur. Habertürk ekranlarında birçok başarılı programlara imza atan Yılmaz, Türkiye’nin en çok izlenilen tartışma programlarından Türkiye’nin Nabzı’nda uzun yıllar boyunca sunuculuk yapmıştır. Bu sezon itibariyle Show Tv’de Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programını sunmaya başlamıştır.