Yayınlar TV

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah

Genişlet

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah Canlı izle

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah Canlı İzle

 

Star Tv’nin hafta içi sabah kuşağında canlı yayınlanan programı Demet ve Alişan ile Sabah Sabah yeni sezonda da sabahları izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Yapımcılığını Global Medya’nın üstlendiği programda her gün birbirinden ünlü isimler konuk olmaya devam ediyor. 6 yıllık bir küslüğün ardından barışan ve birlikte program yapmaya başlayan ikili, nasıl barıştıklarını da canlı yayınlanan programlarında anlatmıştır. Sabahları müziğe doyarak kıpır kıpır enerjik bir şekilde uyanmak isteyen izleyiciler Demet Akalın ve Alişan ikilisini izliyor. Gülme, eğlenme ve bilgi edinmek için izleyiciler bu programı izliyor. Programa sanat, müzik ve televizyon dünyasından ünlü isimler katılıyor. Eğlence dolu program Demet ve Alişan ile Sabah Sabah sürprizleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor.

 

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah Saat Kaçta?

 

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah Star sabahları 09.45’te canlı olarak hafta içi her gün Star Tv’de yayınlanıyor. Programda birbirinden ünlü isimler konuk olarak yer alırken ayrıca farklı türden içeriklerde yer alıyor. Kimi zaman çitfçilerin hasadına gidilirken kimi zaman doğal ürünlerin tanıtımı da yapılıyor. Programa bazı günlerde tanınmış astrologlar katılarak burçlar ve astroloji hakkında gelişmeleri de izleyicilerle paylaşıyor. Programın bir diğer farklı içeriği de stüdyoda usta şeflerin yaptıkları yemekleri izleyiciler için anlatması. Birbirinden güzel kolay ve lezzetli yemek tarifleri püf noktalarıyla izleyicilere aktarılıyor. Faydalı ve eğlenceli bir program ortaya çıkıyor.

 

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah Canlı Yayın

 

Star Tv’de hafta içi her sabah canlı yayınlanan gündüz kuşağı programında, sağlık konuları da ele alınıyor. Sağlıklı beslenme, egzersiz, doğru estetik, güzellik önerileri, konuları uzmanları tarafından izleyenlere aktarılıyor. Programda ayrıca sanat dünyasından magazin haberleri, uzun süredir ekranlarda olmayan isimlerden haberlerde ekrana geliyor. Programın sunucuları Demet Akalın ve Alişan, kimi zamanda ünlü isimlere canlı yayında bağlanıp onlarla konuşuyor. Gündelik konuların konuşulduğu programda ayrıca zaman zaman yurdun dört bir yanına muhabirler gidip ilginç ve önemli haberleri ekranlara taşıyorlar. Kültürümüzden ve toplumuzun farklı kesimlerinden insanların hikayeleri yine bu programda yer alıyor.