Yayınlar TV

Cumartesi Sürprizi

Genişlet

Cumartesi Sürprizi Canlı izle

Cumartesi Sürprizi Canlı İzle

 

Show Tv’nin sevilen magazin programı Cumartesi Sürprizi ekranlara gelmeye devam ediyor. Magazin dünyasından en özel, en çarpıcı gelişmeler bu programda. Her hafta cumartesi günleri haftanın magazin olayları, ünlülerin aşk haberleri, bomba gibi haberler Cumartesi Sürprizi’nde. Buse İskenderoğlu’nun hazırlayıp sunduğu program, hayranı olduğumuz ünlülerin hayatlarına ışık tutarken, zaman zaman da onlarla keyifli sohbetler yakalıyor. Hiçbir yerde bulamayacağınız haberler ve samimi sohbetler Show Tv’de. Buse İskenderoğlu’nun sunumuyla Cumartesi Sürprizi, cumartesi günleri saat 10.00’da Show Tv’de.

 

Magazin Severler Cumartesi Sürprizi'nde Buluşuyor!

 

Ekranların en uzun soluklu magazin programlarından olan Cumartesi Sürprizi, diğer kanallarda yer almayan özel haberlerle magazin seven izleyiciler için önemli bir yere sahip. Magazin gündeminin nabzının attığı program da sunucu Buse İskenderoğlu ve ekibi, özel haberlere imza atarak o haftanın önemli olaylarını sizler için ekranlara taşıyor. Zaman zaman röportajlar, zaman zaman özel kliplerin yer aldığı programda, ünlülerin hayatları, projeleri, çekimleri yakından takip ediliyor. Özel görüntülerin, keyifli sohbetlerin yer aldığı Cumartesi Sürprizi en çok izlenen magazin programlarından olmaya devam ediyor. Buse İskenderoğlu başarılı sunumu, ekrandaki duruşuyla magazin izleyicileri tarafından takdir edilmektedir.

 

Programda özellikle derleme videolar çok izleniyor. Ünlüler yeni yıla böyle girdi, ünlülerin cadde turu, ünlülerle zamanda yolculuk, ünlülerin makyaj öncesi ve sonrası, ünlülerin maske halleri, ünlülerle nostaljik yolculuk, ünlülerin çocukluk anıları, en çok çocuğu olan ünlüler, ünlüler dünyasında kilo verme rekortmenleri, 50 yaş üstü güzeller, ünlüler dünyasının bitmeyen küslükleri, ünlüler dünyasında jet boşanmalar gibi derlemeler, özel haberler ve klipler magazin severler tarafından ilgiyle izleniyor.

 

Cumartesi Sürprizi Sunucusu Buse İskenderoğlu Kimdir?

 

1997 yılında Yalova’da doğan Buse İskenderoğlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Mezunudur. Buse İskenderoğlu, 2016 yılında Antalya’da düzenlenen Miss Turkey yarışmasına katılmıştır. Bu yarışmada elde ettiği ikinciliğin ardından ülkemizi Miss World’de temsil etmeye hak kazanmıştır. Modellik mesleğine devam etmiş ve ardından Show Tv’de Cumartesi Sürprizi ve Pazar Sürprizi magazin programlarını sunmaya başlamıştır. Zaman zaman defilelerde boy gösteren Buse İskenderoğlu 1.81 boyundadır.