Yayınlar TV

Çukur

Genişlet

Çukur Canlı izle

Çukur Canlı İzle

 

Show Tv’nin bir fenomen haline gelmiş dizisi Çukur 4. sezonuyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Yayınlandığı ilk günlerden beri büyük bir izleyici kitlesi oluşturmuş Çukur’un yeni bölümlerinde de nefesler kesiliyor. İlk bölümü 23 Ekim 2017 tarihinde çekilen dizi Ay Yapım imzasıyla seyirciyle buluşuyor. Dizinin yönetmenliğini Sinan Öztürk Yaparken, senarist kadrosunda Gökhan Horzum ve Damla Serim yer alıyor. Aksiyon ve dram türündeki Türk dizisi Çukur, İstanbul’da suçla özdeşleşmiş bir semtin kontrolünü elinde tutan Koçovalı ailesi ile diğer suç unsurlarının mücadelesini konu ediniyor.

 

Dizinin yayınlanan sezonlarında birçok ünlü isim başrol olarak yer almış, oyuncu kadrosunda birçok kez değişikliğe gidilmiştir. 4. sezonunda dizinin başrollerinde Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Erkan Koçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili gibi sevilen ünlü isimler yer almaktadır. Çukur yeni bölümleriyle pazartesi akşamları saat 20.00’de Show Tv’de.

 

Çukur Konusu

 

İstanbul’un belalı mahallelerinden biri olan Çukur’u kontrol eden ve koruyan bir aile vardır. Bu aile Koçovalı ailesidir. Koçovalıların en önemsediği konu ise mahallede ya da başka bir yerde uyuşturucuya asla geçit verilmemesi gerektiğidir. Ancak uyuşturucu yasağını delmek için mahalleye göz diken bir takım çeteler her zaman olacaktır. Koçovalılar suç unsurları karşısında pes etmek üzereyken, uzun yıllardır uzaklarda yaşayan Yamaç Koçovalı Çukur’a dönecek ve çetelerle mücadele farklı bir boyuta erişecektir. Yamaç’ın hayatı birdenbire değişir. İlişkileri, ailesi her zaman Çukur’dan etkilenecektir. Yamaç’ın geleceği ve hayatı dizinin ana konusunu oluşturmaktadır.

 

Çukur Oyuncuları

 

Yamaç Koçovalı – Aras Bulut İynemli

1990 yılında İstanbul’da doğan Aras Bulut İynemli, İTÜ’de Uçak Mühendisliği bölümüne devam ederken oyunculuk kariyeri için okulunu dondurma kararı almıştır. Çeşitli reklam filmlerinde oynadıktan sonra ilk oyunculuk deneyimini Arka Sokaklar dizisinde yaşamıştır. Sonrasında Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde Mete karakteri ile kendini sevdirmiştir. Aras Bulut İynemli Çukur’da Yamaç Koçovalı adında, ailenin koruyucusu rolünde gözü kara bir karakteri canlandırmaktadır.

 

Vartolu Sadettin – Erkan Koçak Köstendil

1983 yılında Bursa’da doğan Erkan Koçak Köstendil, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde Tiyatro bölümünü bitirmiştir. Oyunculuğa ilk adımını “Güz Sancısı” filmi ile atmış, sonrasında birçok sinema ve televizyon projesinde yer almıştır. Erkan Koçak Köstendil Çukur’da Vartolu Sadettin adında, Çukur mahallesine geri dönen acımasız bir mafya liderini canlandırmaktadır.

 

Çukur’da yer alan diğer oyuncular ise şöyledir; Perihan Savaş, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Kubilay Aka, Kadir Çermik, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ece Yaşar, Mustafa Kırantepe.