Yayınlar TV

Çocuktan Al Haberi

Genişlet

Çocuktan Al Haberi Canlı izle

Çocuktan Al Haberi Canlı İzle

 

Televizyonunun en renkli en tatlı yarışma programı Çocuktan Al Haberi, yeni bölümleriyle Show Tv ekranlarına gelmeye devam ediyor. Doğa Rutkay’ın eğlenceli sunumu ve yarışan 9 çocuğun komik ve sempatik cevapları izleyicileri hem şaşırtıyor hem eğlendiriyor. Hız kesmeden devam eden program da birbirinden sevimli çocuklar sorulan sorulara içlerinden geldikleri gibi cevaplar veriyorlar ve komik görüntüler ortaya çıkıyor. Çocukların sorulara verdiği cevaplar kimi zaman şaşırtıyor kim zaman ise gülme krizine sokuyor. Doğa Rutkay ve çocuklar arasındaki diyaloglar ise programa renk katıyor. Doğa Rutkay’ın hazırlayıp sunduğu, Türkiye’nin en komik en eğlenceli yarışma programı Çocuktan Al Haberi yeni bölümleriyle cumartesi ve pazar günleri saat 17.00’de Show Tv’de.

 

Çocuktan Al Haberi Soruları

 

Çocukların sorulan sorulara verdiği eğlenceli, şaşırtıcı bir o kadar komik cevaplar izleyicilere keyifli anlar yaşatıyor. Sevimli çocukların program sunucusu Doğa Rutkay ile arasındaki konuşmaları ise izleyicileri kahkahaya boğuyor. Programın sıkı takipçileri ise Çocuktan Al Haberi sorularını merak ediyorlar. İşte programda sevimli çocuklara sorulan bazı sorular; Havanın erken kararması mı daha güzel? Geç kararması mı? Pamuk şekeri pamuktan mı yapılır? Tiyatrodaki perdeler mi daha zor dikilir? Sokak lambaları insanlar uyurken söner mi? Güneş açınca insanlar mı daha mutlu olurlar yoksa ay çiçekleri mi? Gözlerimiz mi daha çok çalışır yoksa kulaklarımız mı? Sorulara verilen cevaplar miniklerin hayal dünyasını yansıtırken, izleyicileri de onlar gibi düşünmeye itiyor.

 

Çocuktan Al Haberi Başvuru Şartları

 

Yeni sezonunda Doğa Rutkay’ın sunuculuğunu üstlendiği yarışma programı Çocuktan Al Haberi ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Doğa Rutkay sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamayla programa katılmanın yollarını izleyicilerle paylaştı. Programa katılım iki seçenekle mümkün. Show Tv internet sitesini ziyaret edip başvuru formlarını doldurarak kendiniz ya da çocuğunuz için yarışmaya katılabiliyorsunuz. Başvuru formlarında katılacak kişilerin bilgilerinin doldurulması ve sorulan özel soruların yanıtlanması gerekmekte. Dikkat edilmesi gereken en önemli konu, herhangi bir eksik ya da yanlış bilgi verilmesi durumunda başvurunuzun olumsuz sonuçlanmasına neden olmasıdır.