Yayınlar TV

CNN Türk Günlük

Genişlet

CNN Türk Günlük Canlı izle

CNN Türk Günlük Canlı İzle

 

CNN Türk ekranlarında gündüz kuşağının haber programlarından Günlük hafta içi her gün ekranlara gelmeye devam ediyor. Programın sunuculuğunu başarılı haber spikeri Başak Şengül yapıyor. Günlük programın günün içinden en önemli haberler izleyicilere aktarılıyor. Bülten ülkemizin siyaset gündeminden en yeni haberlerin özetlerinin yer aldığı haber turuyla başlıyor. Siyasetteki gelişmelerin ardından ülkemizden ve dünyadan önemli gelişmelere ekranlara yansıtılıyor. CNN Türk haber ekibi muhabirleri gündeme ilişkin son gelişmeleri yakından takip ederken, Başak Şengül canlı bağlantılarla son gelişmelerin nabzını tutuyor. Türkiye’yi ilgilendiren önemli konular detaylarıyla Günlük’te konuşuluyor. Günü şekillendiren, bir sonraki saatleri yönlendiren her gelişme canlı yayınla Günlük’te yer alıyor. Başak Şengül’ün sunumuyla Günlük, hafta içi her gün saat 16.00’da CNN Türk ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

 

CNN Türk Günlük Programı Hakkında

 

Türkiye’nin en çok izlenilen haber kanallarından CNN Türk’te gündüz kuşağı haber programları gündemi ilgilendiren tüm gelişmeleri ekranlara taşımaya devam ediyor. Günün en önemli gelişmelerinden son bilgiler Günlük programında Başak Şengül’ün sunumuyla ekrana geliyor. Siyasetçilerin gündeme dair açıklamaları, ekonomiyi ve hayatı ilgilendiren konular, sağlıktan son gelişmeler, toplumsal haberler CNN Türk ekranlarında gün ortası haber bülteni Günlük’te konuşuluyor. En son gelişmeler yapılan canlı bağlantılarla destekleniyor. CNN Türk haber ekibi muhabirleri son gelişmeleri yerinden izliyor ve sıcağı sıcağına izleyicilere aktarıyor. Başak Şengül’ün sunduğu Günlük, CNN Türk ekranlarında günün tüm gelişmelerini ekrana getiriyor.

 

CNN Türk Sunucusu Başak Şengül Kimdir?

 

CNN Türk ekranlarının başarılı spikeri Başak Şengül, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’ni bitirmiştir. 2000 yılında stajyer olarak adım attığı CNN Türk’te yıllardır başarılı bir şekilde kariyerine devam etmektedir. CNN Türk ekranlarında ilk işi muhabirlik olan Başak Şengül, 2006 yılında “Gece Görüşü” programının sunuculuğunu yapmıştır. 3 yıl boyunca bu programın sunuculuğunu yaptıktan sonra “Farkında Mısınız?” programını hazırlayıp sunmuştur. Kısa bir süre CNN Türk’ten ayrılıp tekrar yuvasına döndükten sonra gün içi haber kuşaklarında spikerlik yapmaya devam etmiştir. Son dönemde prime time saatlerin Türkiye ve dünyadan siyaset gündeminin tartışıldığı programları sunmaya devam etmektedir. Ayrıca gün ortası haber bülteni “Günlük”ün de sunuculuğunu yapmaktadır.