Yayınlar TV

CNN Türk Gece Haberleri

Genişlet

CNN Türk Gece Haberleri Canlı izle

Gece Haberleri Canlı İzle

 

CNN Türk ekranlarında gece haber bülteni Gece Haberleri, gün içerisinde yaşanan tüm gelişmeleri tekrardan ekrana taşıyor. Güne son nokta bu bültende konulmaya devam ediyor. Gündemi ilgilendiren tüm konular, iç ve dış siyaset, ekonomi, sağlık ve spor haberleri gecenin geç saatlerinde izleyicilere aktarılıyor.  Programı Büşra Sanay ve Tunç Arslanalp sunuyor. Gece Haberleri gün içerisinde yaşanan tüm gelişmeleri ekranlara taşırken, gece gelişmelerden haber almak isteyenler programı takip ediyor. Dünden bugüne yansıyan haberler, sıcak gelişmeler ekranlara taşınırken, programda gündemin sıcak başlıkları detaylarıyla ekrana yansıtılıyor. Gece Haberleri her gün saat 01.00’de CNN Türk’te.

 

CNN Türk Gece Haberleri

 

Gündemin sıcak başlıklarından en son haberlerin izleyicilere aktarıldığı Gece Haberleri bülteninde günün son saatlerinde ve gün içerisinde gerçekleşen tüm olayları izleyicilere aktarılıyor. CNN Türk ekranlarındaki program, Büşra Sanay ve Tunç Arslanalp’ın sunumuyla ekrana geliyor. Gün içerisinde ülkemizde ve dünyada yaşanan tüm gelişmeler, akşamdan geceye doğru gelişen yeni haberler bültende izleyicilere aktarılıyor. Gece Haberleri, Türkiye’nin en çok izlenilen haber kanallarından CNN Türk’ün günlük yayın akışındaki son haber programı olarak ekrana geliyor. Ankara siyasetinden gelişmeler ve açıklamalar, uluslararası haberler, ekonomik gelişmeler, toplumsal olaylar, spor ve kültür sanat haberleri bu bültende konuşuluyor. Gündemi kaçırmış izleyiciler, gelişmeleri geçte olsa Gece Haberleri ile öğreniyor.

 

CNN Türk Gece Haberleri Sunucusu

 

CNN Türk de günün son haber bülteni Gece Haberleri, günün son gelişmelerini ekranlara taşırken, programın takipçileri bültenin sunan spikerleri merak ediyor. Gece Haberleri bülteni hafta içi ve hafta sonları saat 01.00’da ekranlara gelirken, programı Büşra Sanay ve Tunç Arslanalp sunuyor. Gece Haberleri bülteni, hafta içi ve hafta sonları gün boyunca yaşanan önemli gelişmeleri gün sonunda izleyicilere aktarıyor. Gün içerisinde ekrana gelen haberleri kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler, programı takip ederken, herhangi bir son dakika gelişmesi spikerler tarından sıcağı sıcağına ekrana getiriliyor. CNN Türk, ülkemizin en çok izlenen haber kanallarından biri olarak, günün her saatinde izleyicilere sıcak gelişmeleri detaylarıyla aktarmaya devam ediyor.