Yayınlar TV

CNN Türk Ana Haber

Genişlet

CNN Türk Ana Haber Canlı izle

CNN Türk Ana Haber Canlı İzle

 

CNN Türk’ün ana haber bülteni Fulya Kalfa’nın sunumuyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Dünyadan ve ülkemizden tüm gelişmeler, siyasetin nabzı, vatandaşın gündemi, Türkiye’nin en çok izlenilen haber kanallarından CNN Türk ekranlarında ana haber bültenin yer alıyor. Başarılı sunucu Fulya Kalfa’nın etkili sunumuyla ana haber bülteni, günün en önemli gelişmelerini ekranlara taşırken, haber ekibinden muhabirler gelişmeleri detaylarıyla canlı bağlantılarla izleyicilere aktarıyor. Türkiye’den ve dünyadan son dakika haberleri ekranlarda yer alırken, haberlerin detaylı özetleri ve açıklamaları ekrana geliyor. Programa canlı bağlantılarla katılan konuklar, önemli haberlere ilişkin görüşlerini aktarıyor. CNN Türk Ana Haber, Fulya Kalfa’nın sunumuyla hafta içi her gün saat 18.00’de ekranlara geliyor.

 

CNN Türk Ana Haber Hakkında

 

Türkiye’nin ilk haber kanallarından CNN Türk’te Ana Haber bülteni, başarılı spiker Fulya Kalfa’nın sunumuyla ekranlara geliyor. Fulya Kalfa, günün en önemli gelişmelerini, son dakika haberlerini, canlı olarak izleyicilere aktarıyor. Gündemi yakından takip etmek isteyen izleyiciler CNN Türk’te ekranlarında yerini alıyor. Türkiye’den ve dünyadan siyaset, diplomasi, ekonomi, sağlık ve toplumsal haberler CNN Türk’te Ana Haber bülteninde izleyicilere aktarılıyor. Gün içinde yaşanan önemli gelişmeler, vatandaşın ve hayatın nabzı ekrana taşınırken, uzman konuklar canlı bağlantılarla gündemdeki konulara ilişkin görüşlerini aktarıyor. Gün boyunca Türkiye’de ve dünyada neler yaşandı? Siyaset dünyasından nasıl açıklamalar geldi? Uluslararası ilişkilerde neler yaşandı? Hepsi Fulya Kalfa’nın sunumuyla hafta içi her gün CNN Türk Ana Haber’de.

 

CNN Türk Ana Haber Sunucusu Fulya Kalfa Kimdir?

 

Ankara doğumlu Fulya Kalfa, Bilkent Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur. Sahne ve ekran önünde daha rahat hissedebilmek için üniversite eğitiminin ardından Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde Temel Oyunculuk eğitimi almıştır. Fulya Kalfa’nın ekranlar önündeki ilk deneyimi 2005 yılında Tv8 ekranlarında Erkan Tan ile Başkent’ten programında olmuştur. Daha sonra yine Tv8 ekranlarında çok sayıda müzik, eğlence ve life-style programlarının sunuculuğunu üstlenmiştir. Ardından bir süre spor spikerliği yapmış ve birçok spor programının sunuculuğunda bulunmuştur. Tv8 kariyerinden sonra tekrar haberciliğe dönen Fulya Kalfa, Habertürk’e geçmiş ve burada Ana Haber bülteni sunuculuğunu üstlenmiştir. Habertürk macerasından sonra CNN Türk’e geçiş yapmıştır.