Yayınlar TV

Çağla ile Yeni Bir Gün

Genişlet

Çağla ile Yeni Bir Gün Canlı izle

Çağla ile Yeni Bir Gün Canlı İzle

 

Fox Tv’nin sabah kuşağı programı Çağla ile Yeni Bir Gün, hafta içi her gün yeni bölümleriyle ekranlara geliyor. Sunuculuğunu Çağla Şıkel’in yaptığı programda sağlıktan modaya, beslenmeden spora, doğru alışverişten estetiğe, kısaca kadınları ilgilendiren birçok konu konuşuluyor. Moda hakkında son trendler, hiçbir yerde olmaya bilgiler, uzman hekimler ve estetisyenler ile sohbetler, kadınları ilgilendiren güzellik ve sağlık konuları izleyicilerle paylaşılıyor. Kadınlar güzellik ve sağlık konularında merak ettikleri birçok konunun cevabını bu programda öğreniyor. Ekran başındakilerin evlerinde kolayca yapabilecekleri lezzetli, kolay, pratik yemek tarifleri de yine Çağla ile Yeni Bir Gün programında ekranlara geliyor. Ünlü manken ve model Çağla Şıkel, hayatınızı kolaylaştıracak birçok bilgiyi evlerinize getiriyor. Çağla ile Yeni Bir Gün, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 11.00’de Fox Tv’de.

 

Çağla ile Yeni Bir Gün Canlı

 

Sağlık, kadın ve moda programı olan Çağla ile Yeni Bir Gün, kadınları ilgilendiren birçok konuda faydalı bilgileri ekranlara getirmeye devam ediyor. Alanında uzman doktorlar, sağlıkla ilgili toplumu ve kadınları ilgilendiren birçok konuda izleyicileri bilgilendiriyor. Her programda farklı bir uzman doktor katılarak bilgilerini izleyicilerle paylaşıyor. Programda ayrıca astroloji alanında Türkiye’nin en iyi astrologları da zaman zaman katılarak, burçlarla ilgili son gelişmeleri izleyicilere aktarıyor. 500. Bölümü geçtiğimiz günlerde yayınlanan programa, zaman zaman da sanat ve televizyon dünyasından ünlü isimler de katılıyor.

 

Çağla Şikel Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli

 

1979 yılında İstanbul’da doğan Çağla Şıkel, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda lisans eğitimini tamamlamıştır. 1997 yılında katıldığı Miss Turkey güzellik yarışmasını birinci olarak tamamlamıştır. Yarışmanın ardından katıldığı Miss World yarışmasında ise 4. olmuştur. Uzun yıllar boyunca mankenlik ve modellik yaptıktan sonra oyunculuğa yönelmiş ve dizi projelerinde yer almaya başlamıştır. Cennet Mahallesi dizisinde canlandırdığı karakter ile çok sevilmiştir. Çağla Şıkel, birçok ünlü markanın reklam yüzü olarak ekranlarda boy göstermiştir ve halen reklamlarda yer almaya devam etmektedir. Televizyon ekranlarında yer alan birçok programda da sunuculuk yapmıştır. 2018 yılından beri Fox Tv ekranlarında Çağla ile Yeni Bir Gün programının sunuculuğunu yapmaya devam etmektedir.