Yayınlar TV

ATV Gün Ortası

Genişlet

ATV Gün Ortası Canlı izle

Atv Gün Ortası Canlı İzle

 

Atv’nin gündüz kuşağının haber bülteni Gün Ortası her gün saat 13.00’te ekranlara gelmeye devam ediyor. Sunuculuğunu Deniz Türe’nin yaptığı programda ülkemiz ve dünyayla ilgili son dakika gelişmeleri, siyaset ve ekonomiden haberler, sağlık, anne – bebek konularında özel haberler yer alıyor. Toplumsal sorunlar, vatandaşların sorunları, alanlarında uzman kişilerle yapılan röportajlar, hepsi bu programda yer alıyor. Sunucu Deniz Türe bilgisi ve sempatikliği ile izleyicilerin programı takip etmesini sağlıyor. Program da zaman zaman Atv’de yer alan programlar ve dizilerde olan gelişmelerde gösteriliyor. Oyuncularla  ve diğer program sunucularıyla yapılan röportajlar Gün Ortası’nda ekranlara geliyor. Gün Ortası muhabirleri cadde ve sokaklar da vatandaşla gündeme dair konularda röportaj yapıyor, ve insanların olaylara olan bakış açılarını ekranlara getiriyor.

Atv Gün Ortası’nda dünyadan ilginç gelişmeler, sağlıkla ilgili tüyolar, uzmanların sağlık uygulamaları, dizilerden ve programlardan kesitler, vatandaşlarımızın ve sporcularımızın çeşitli dallardaki başarıları, hayvanlar aleminden en güzel görüntüler bu programda ekranlara geliyor. Her gün saat 13.00’te yayınlanan haber programında Deniz Türe izleyicilere gündemle ilgili tüm gelişmeleri sıcağı sıcağına aktarıyor. Atv kanalı dizi ve filmlerdeki başarısını bu tarz programlarla haber alanında da sürdürüyor. Gün Ortası programını sitemiz üzerinden kesintisiz canlı olarak izleyebilirsiniz.  

 

Deniz Türe Kimdir?

 

1981 yılında Bursa’da dünyaya gelen Deniz Türe, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun olmuştur. Daha sonrasında akademik kariyer yapmak amacıyla İstanbul Üniversitesi Felsefe bölümünde yüksek lisans yapmıştır. Kariyerinde gazeteciliğe yönelen Deniz Türe, bu doğrultuda Kanal 1 kanalında muhabirliğe başlamıştır. Burada “Tuhaf Şeyler” isimli programı sunan sunucu daha sonrasında ise 2009 yılında Habertürk Tv’ye geçmiştir. Burada spor haberlerini sunan başarılı sunucu daha sonra Bloomberg Tv’ye geçiş yapmış ve burada da spor haberlerini sunmuştur. Bu iki kanaldaki başarısının ardından Atv grubuna transfer olmuştur. Bu çatı altında A Spor kanalında sunuculuk yapmış sonrasında ise Atv’nin gündüz kuşağı haber programı olan “Atv Gün Ortası” programını sunmaya başlamıştır. Programı başarılı bir şekilde sürdüren sunucu izleyici kitlesini giderek arttırıyor.